Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Vyplacení půjčky na bytu, uvolnění k prodeji, kdo půjčí?

Dobrý den, měl bych zájem o půjčku 150.000,-. Mám půjčku 150.000,- u ACEMA se zástavou bytu. Potřebuji se zástavy zbavit, abych byt ve kterém již nebydlím mohl prodat. Potřebuji tedy vyplatit půjčku na bytu, aby byl volný. A splatit tak stávající závazky. Jsem zaměstnán na dobu neurčitou s doložitelnou čistou mzdou 24.000,-. Krom výše uvedené půjčky u ACEMA se splátkou 1510,- měsíčně mám další 2 úvěry. Cetelem se splátkou 10.500,- / měsíc a Home Credit se splátkou 4.700,- / měsíc. Vše splácím pravidelně bez jediné splátky v prodlení. Exekuce ani insolvence proti mě nejsou vedeny. Na byt mám 2 potencionální zájemce (tržní cena obdobných bytů v dané lokalitě je 750.000,- - 1.100.000,-). Děkuji za případné nabídky, popřípadě za jakoukoliv radu, jak svou situaci řešit.

Svatopluk Čech
Bydliště: Opava
Částka: 150000 Kč
4 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Sandra Lukašíková vám nabízí následující řešení

#1

Kontaktujte mě prosím. Mohu vám zajistit celých 150 000 Kč . Tyto peníze by byly účelové vázány na vyplacení zástavy na vašem bytu, případné vázány na vyplacení konkrétních půjček. Nemohl by jste tak s nimi libovolně nakládat. Pokud vám ale dobře rozumím, tak by to neměl být problém. druhou možností by bylo odkoupení bytu, vyplacení peněz a vaše postupné splácení bytu zpět. Po kompletním doplacení by byl byt opět přepsán na vás. Což by pro vás mohlo být ještě zajímavější. Jste-li ovšem rozhodnut pro prodej, můžeme se vydat cestou vyplacení zástavy na bytu. Další informace vám ráda poskytnu osobně, kontaktujte mě. Nebo navštivte naše WWW stránky a dozvíte se více. Pozn.: bez poplatků, záloh. neposkytuji poradenství, ale konkrétní půjčky.

Telefon: 736262028
E-mail: sandra.lukasikova@seznam.cz
Sídlo: Frýdek-Místek

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#2

Mám mnohaleté zkušenosti z nebankovního sektoru a částečně i z bankovního. Jste-li schopen danou nemovitostí ručit, tak se můžeme domluvit na kompletním vyplacení půjčky, která je na vašem bytu. Případně druhé řešení - zavážete se smlouvou k následujícímu postupu. Najdu společnost, která vyplatí půjčku na bytu a uvolní jej k prodeji (musíte mít předem kupce). A ihned po prodeji půjde část z prodejní ceny na splacení půjčky. V mém případě se nemusíte obávat jakýchkoliv poplatků předem nebo vyplácení provizí. Email: lucie.brouckova@precerpano.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#3

Zprostředkuji peníze od soukromých osob a investorů. Peníze pocházejí ze soukromých zdrojů, nemusíte tak splňovat běžné podmínky, které po vás vyžadují běžné nebankovní firmy nebo bankovní společnosti. Vždy se lze domluvit na kompromisu. Peníze je možno využít na vyplacení půjček, vyplacení dluhů, vyplacení exekucí nebo i zástav na nemovitosti. Zprostředkuji 1 000 Kč - 20 000 Kč bez doložení příjmu. Až 40 000 Kč s doložením příjmu ze zaměstnání. Až 166 000 Kč s doložením příjmu, bez registru a bez zástavy. Až 400 000 Kč s doložením příjmu, bez registru , bez exekucí. Až 10 000 000 Kč se zástavou nemovitosti v minimální hodnotě 75% z požadované částky. Věřím, že je vždy možno najít kompromis, který vyhovuje obou stranám. Zanechejte zde Vaše kontaktní informace, budu vás kontaktovat ohledně vaší nové nebankovní půjčky na své vlastní náklady. Známka poctivosti: jako zprostředkovatel nevyžaduji poplatek předem, nevybírám od žadatelů provize a nesepisujete smlouvy před schválením půjčky. Věřím, že dokáži pomoci i ve Vašem případě.

Telefon: 736219830
E-mail: zprostredkuji-penize@seznam.cz
Sídlo: Praha 7

ing. Michal Zapletal vám nabízí následující řešení

#4

Mohu nabídnout pomoc za předpokladu, že chcete ručit nemovitostí i za předpokladu, že nemovitost chcete prodat. Nejlepší by bylo se sejít osobně v Praze nebo vše probrat telefonicky. Jsem schopen během 2 - 3 dnů vypracovat konkrétní nabídku. Máte zájem? Zanechejte mi zde zprávu. Děkuji, ing. Michal Zapletal.

Telefon: neuvedeno
E-mail: michal.zapletal.1986@seznam.cz
Sídlo: Praha 3