Soukromá půjčka na směnku ihned, ručení jen směnkou

Prosím o půjčku, kterou mohu zaručit směnkou nebo zápisem u notáře, jinou možnost ručení ani ručitele nemám. Půjčku potřebuji ve výši 800.000,- Kč. Mám trvalé zaměstnání, možná měsíční splátka je až cca 8000,- Kč (podle doby splatnosti půjčky). Z výše půjčené částky je možné odečíst poplatek za poskytnutí půjčky, který respektuji, ale předem, bez záruky poskytnutí půjčky, žádné poplatky/kauce/jistiny platit nebudu. Již s tím mám špatné zkušenosti. Prosím o rozumný úrok a rychlé jednání. Kontaktujte mě co nejdříve, ideálně ihned.

neuvedeno
Bydliště:
Ústí nad Labem
Částka:
800000 Kč
Nebankovní Plenkall vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, poskytujeme nebankovní půjčky na směnku, přičemž nenahlížíme do bankovní registrů a vůbec nás nezajímají. Pokud máte přijatelná bonita, tak není problém od nás požadované peníze dostat. Můžete si podat žádost na naší web stránce, odkaz níže. Nebo nám můžete zatelefonovat za cenu běžného hovoru - nejsou účtovány žádné zvýšené sazby. Volat můžete kdykoliv na 720357310 nebo na 567723059. Odpověď na vaši žádost budete mít během pár minut ihned po vyplněné našeho formuláře. Půjčku do 48 hodin po podpisu smlouvy zašleme na Váš soukromý bankovní účet. Vše můžete vyřídit jednoduše z vašeho domova, přímo na Vašem PC. Jestli budeme moci, tak rádi pomůžeme poctivou půjčkou na směnku.

Václav Holý vám nabízí následující řešení

#2

Nabízíme na směnku ihned až 200 000 Kč, klidně i bez doložení příjmu. Nabízím peníze výhradně z mých zdrojů (soukromá půjčka) bez dokládání příjmů či ručení nemovitostí. Stačí jen ručení směnkou. Ihned peníze na směnku bez dokládání potvrzení a kontrolování Solus. V případu zájmu volejte na 775677066.

Dagmar Valešová vám nabízí následující řešení

#3

Zprostředkováváme peníze od soukromých investorů a soukromých osob. Vše probíhá rychle a velmi jednoduše. Stačí jeden podpis a na dva doklady totožnosti. Vyplacení vždy probíhá v hotovosti na ruku po podpisu. Snadné, rychlé a elegantní řešení vaši finančních těžkostí. Dagmar Valešová

Daniela Benušková vám nabízí následující řešení

#4

Nabízíme na směnku od soukromého zdroje 200 000 Kč - 16 000 000 Kč. Stačí nám zaslat poptávku, nechat se schválit (to je jen formalita) a zaplatit poplatek za zpracování žádosti. Ihned poté Vám se sejdeme k podpisu a následně dostanete peníze. Bez nahlížení do registrů a Solusu a bez nutnosti vlastnit nemovitost. Pište na můj email a můžeme to vše obratem vyřešit. Máme neomezené finanční prostředky a rádi Vám pomůžeme. Takovouto nabídku už neuvidíte.

Marcela Němečková vám nabízí následující řešení

#5

Mám zájem o půjčku 50000 Kč. Ale bez zástav a tak podobně. A poctivě. Děkuji za nabídku. Neměčková

Ondra z Rumburka vám nabízí následující řešení

#6

Dobrý den. Sháním půjčku na směnku bez registru a doložení příjmu. Jen ručení jen směnkou. Potřebuji jí dnes, jedná se o 100 000 - 200 tisíc. Měsíční splátka 10 000 Kč po 12 měsících doplatím zůstatek. Úrok toleruji pokud nebude přehnaný. Kontakt: 722332555 nebo ondra.antos666@seznam.cz.

Jan Badi vám nabízí následující řešení

#7

Mám zájem o soukromou půjčku 50000 Kč. Mohl by mi prosím někdo něco nabídnout na směnku? Děkuji. Můj telefon je 722152254.

Jana Veselá vám nabízí následující řešení

#8

Dobrý den, mám zájem o půjčku na směnku do 15000 Kč. Prosím o kontaktování pouze v případě solidního jednání a bez poplatků předem. Několikrát jsem již byla podvedena. Nabídněte. Děkuji, Veselá.

Jaroslav Kocman vám nabízí následující řešení

#9

Dobrý den, mám zájem o půjčku na směnku 80000 Kč. Chci to bez poplatku předem a ručení. Pokud mi můžete nabídnout soukromou půjčku na směnku, tak mi prosím ihned zatelefonujte. Děkuji, telefon 775549154.

Libor T. vám nabízí následující řešení

#10

Dobrý den, mám zájem o soukromou půjčku na směnku. Hledám něco okolo 100000 Kč. Splatnost maximálně na 12 měsíců (tj. 12 splátek). Našel by se někdo, kdo by poctivě nabídl? Děkuji za nabídky na můj email, který je Libortrys@seznam.cz

Václav Kašpar vám nabízí následující řešení

#11

Potřebuji půjčit 30 - 50000 Kč na směnku bez poplatků a prokazovaní příjmů. Jsem ve finanční tísni, úroky respektuji. Za pomoc předem děkuji.

Silvie Juříčková vám nabízí následující řešení

#12

Dobrý den, potřebovala bych nutně 70000 Kč na směnku nebo od lichváře s vysokým úrokem. Bez poplatku předem. Děkuji.

Radka Daňková vám nabízí následující řešení

#13

Dobrý den, sháním soukromou půjčku na směnku ve výši 300000 Kč. Může mi někdo nabídnout takové peníze co nejrychleji?

Pavel Škorpík vám nabízí následující řešení

#14

Dobrý den. Poptávám soukromou půjčku 60000 Kč na směnku. Jsem zaměstnanec s měsíčním příjmem 16000 Kč. Z toho mohu splácet 3000 Kč/měsíc. Jen vážné nabídky. Děkuji, Pavel Škorpík.

Lukáš Jarolím vám nabízí následující řešení

#15

Dobrý den. Poptávám soukromou půjčku 55000 Kč na směnku. Jsem zaměstnanec s příjmem 14500 Kč. Z toho mohu splácet 1900 Kč - 2500 Kč měsíčně. Děkuji, Lukáš Jarolím.

Zdeněk Frech vám nabízí následující řešení

#16

Dobrý den, poptávám půjčku na směnku na 10000 Kč. Splácet mohu 1200 Kč měsíčně. Děkuji předem, Frech Zdeněk.

Mario Ferenc vám nabízí následující řešení

#17

Dobrý den, mám zájem o půjčku 100 000 Kč na směnku. Chci splácet 12 měsíců. Potřebuji to co nejdříve. Úroky respektuji a vše poctivě splatím. Mohl by mi někdo prosím nabídnout co nejrychlejší jednání? Děkuji, Mario Ferenc.

Jan Scuka vám nabízí následující řešení

#18

Dobrý den. Potřebuji a mám zájem o půjčku na směnku. Výše půjčky od 50 000 - 70 000 Kč. Úrok respektuji. A doba, na kterou bych to chtěl, je 12 měsíců. Děkuji. Velmi nutně. Scuka Jan.

Nikola Sedláčková vám nabízí následující řešení

#19

Dobrý den, potřebuji půjčku na směnku ve výši alespoň 25000 Kč. jestli mi s tím můžete pomoci, tak mi prosím zavolejte na číslo 736282969. Velmi to spěchá, budu moc ráda, pokud se mi ozvete co nejdříve budete moci.

Michaela Dvořáková vám nabízí následující řešení

#20

Dobrý den. Potřebovala bych půjčit 10 000 Kč. Bez poplatků a bez žádných registrů a podobně. Nejlépe s vyplacením na ruku a co nejrychleji, na směnku. Děkuji za nabídku, Michaela Dvořáková.

Josef Polášek vám nabízí následující řešení

#21

Dobrý den potřeboval bych půjčit na směnku 150.000 Kč. Je tu někdo takový, kdo pomůže bez zástav a podobně? Pouze ručení směnkou, nic jiného bohužel nemohu nabídnout. Díky předem každému, kdo se mi ozve.

Adam Svášek vám nabízí následující řešení

#22

Poptávám půjčku 700 000,- Kč. Bez poplatků předem, ručení mohu nabídnout jenom směnkou. Dva roky mohu splácet měsíčně 4000 Kč. Poté to doplatím všechno najednou. Rozumný úrok respektuji. Ideálně ihned. A ideálně od soukromé osoby, ne nabídky od bank nebo nebankovních poskytovatelů.

A. J. vám nabízí následující řešení

#23

Dobrý den, sháním rychle soukromou půjčku na směnku a bez poplatků. Chci si od vás vzít 30.000,- Kč na splátku 800 - 1000,- Kč měsíčně. Nemohu doložit příjem ani čistý registr Solus, mám tam záznam. Ale nejedná se zas o tak vysokou žádost, tak by jste mi snad někdo mohli nabídnout pomoc. Děkuji za nabídky. PS: Docela to hoří.

Petr Richter vám nabízí následující řešení

#24

Potřebuji půjčit na směnku, kterou budu ručit. Částku 50 000 Kč. Dobu splatnosti si představuji na jeden rok.

Lacko Josef vám nabízí následující řešení

#25

Prosím o půjčku ve výši 140000 Kč na dobu tří let. A to pouze bez zbytečných formalit a na směnku. Děkuji, Josef Lacko.

Filip Malý vám nabízí následující řešení

#26

Zdravím, hledám na směnku 5000 Kč. Splatnost do 15 dnů (i dříve, jsem schopen rychle vrátit). Peníze potřebuji na doplacení nájmu, velmi spěchá. No nejlíp ještě dnes na ruku v Praze. Děkuji za jakoukoliv nabídku.

Miroslava Cínová vám nabízí následující řešení

#27

Dobrý den, potřebovala bych půjčit 10.000 Kč. Bez poplatků a žádných registrů a podobně. Nejlépe s vyplácením na ruku ihned. Jsem ochotná si to nechat napsat i na směnku. Jelikož to potřebuji co nejrychleji a nemohu si dovolit čekat. Děkuji, Miroslava Cinová.

Jindřich Fiala vám nabízí následující řešení

#28

Nabídne mi někdo půjčku na směnku? Potřebuji 300000 Kč v hotovosti. Ale nemám čím ručit a ani nesplňuji podmínky u nebankovních společností. Nikdo mi tak vysokou částku neschválí. Jedině se zástavou, ale tu já nemám. Tak jsem ochotný podepsat i směnku. Úrok respektuji takový, jaký si stanovíte. Děkuji.

Anton Dudy vám nabízí následující řešení

#29

Dobrý den, nabídne mi někdo půjčku 50000 Kč (na směnku)? Měsíční splátka do 10000 Kč. Ručit si představuji pouze směnkou, třeba i u notáře, aby jste to měli vše v pořádku. Úrok respektuji. Preferuji bez zbytečných formalit, spěchám - do konce roku potřebuji vyplatit dluhy. Děkuji, moje číslo je 607677592.

Michal Šubrt vám nabízí následující řešení

#30

Sháním půjčku do 50000 Kč, formou nejlépe na směnku. Moji situaci není třeba popisovat, bohužel s žádostí u banky nebo jiných společností neuspěji. Proto hledám zde. Jedinou podmínkou je, aby to bylo bez poplatku předem. Případný poplatek později respektuji. Splátky měsíčně 3 - 5 tisíc korun. Preferuji soukromé nabídky. Vyplacení ihned po podpisu.

Tomáš Chmelař vám nabízí následující řešení

#31

Poptávka půjčky 400000,- bez poplatků předem. Najde se, prosím, někdo, kdo jen nenaslibuje, vezme si předem poplatek a pak peníze nepůjčí? S takovými jsem již měl zkušenosti a nechci více. Hledám jakoukoliv soukromou osobu, která to myslí vážně. Jsem připravený zaplatit i odpovídající úrok. Děkuji za nabídky.

Přidat nabídku půjčky zdarma
Vložit poptávku půjčky. Nechejte si nabídnout řešení přesně pro vaši konkrétní situaci. Založit vlastní.
Nabídněte svůj produkt. Získejte si nové klienty. Jsem poskytovatel.

Půjčka 80000 Kč na splacení půjček bez zástavy a registru

Dobrý den, nabrala jsem si více půjček najednou od různých společností a potřebovala bych půjčku od ... .

Soukromá půjčka na směnku ihned, ručení jen směnkou

Prosím o půjčku, kterou mohu zaručit směnkou nebo zápisem u notáře, jinou možnost ručení ani ručitel... .

Půjčka od lichváře na směnku 50000 Kč ještě dnes v hotovosti

Hledám někoho, i lichváře, kdo mi půjčí 50 000 Kč. Potřebuji ale peníze ještě dnes a v hotovosti na ... .

Půjčka na vyplacení exekucí bez zástavy nemovitosti (i na směnku)

Dobrý den, Potřebuji zachránit. Jsme mladá rodina se 2 dětmi a s exekutory v patách. Vzali jsme si 4... .

Nezvládám splácet splátky a dluhy, potřebuji okamžitě finanční pomoc

Dostávám se do dluhového kolotoče. Nabrala jsem si na sebe z různých důvodů mnoho rychlých půjček a ... .

Surna rýchla nebanková pôžička (pro Slovakov v CR, prechodny pobyt)

Dobrý den. Som zo Slovenska a mam tu potvrdenie o prechodnom pobyte. Potrebovala by som surne pozica... .

Jsem v registru a exekuci, potřebuji půjčku 100 000 Kč ještě dnes

Jsem zaměstnanec a beru 28000 Kč. Splácet můžu 3000 Kč. Nemám děti ani výdaje na jiné osoby. Ano jse... .

Potřebuji půjčku na Cetelem, Essox, Provident a GE Money Bank

Dobrý den, mám spousty dluhů u různých bankovních i nebankovních společností. Celkem bych po vás pož... .

Kdo mi půjčí 50000 Kč na směnku, v hotovosti na ruku ihned

Poptávám nabídky od těch, co můžou dát slušnému člověku 50 000 Kč. A klidně vám podepíšu všechno i n... .

Půjčka, práce v zahraničí, příjem ze zahraničí (Německo)

Dobrý den, potřeboval bych půjčit peníze. V bankách jsem nepochodil, protože pracuji v Německu, kam ... .

Potřebuji půjčit 100 000 Kč i za vysoký úrok i od lichváře na 100%

Jsem ochotný od vás přijmout jakýkoliv úrok a můžete nabízet co chcete. Jsem už v zoufalé situace. T... .

Rychlá půjčka 15000 Kč ihned v hotovosti na ruku, NE BÚ

Je vůbec možné si půjčit od soukromé osoby v hotovosti ihned na smlouvu 15000 Kč? Jsem zaměstnaná, m... .

Půjčka 500000 Kč - 1500000 Kč bez registru a zástavy, s exekucí

Poptávám nebankovní peníze, 500 000 Kč až 1 500 000 Kč. Jsem zaměstnanec a mám vyšší úvěr se synem. ... .

Půjčka na výplatní pásky, žádám vás o 300 000 Kč bez doložení příjmu

Poptávám nabídky řešení, jak bych mohl dostat 300 000 Kč. Ale chtěl bych to bez potvrzení příjmu. Pr... .

Rychlá půjčka od lichváře 80000 Kč, podepíši cokoliv, peníze ihned

Dobrý den, prosím o pomoc. Potřeboval bych půjčit 80000 Kč. Můj čistý příjem je 23000 Kč, bohužel je... .

FinancniZalozna.cz - 2013 - 2021
Kontakt a Podmínky