Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Nezvládám splácet splátky a dluhy, potřebuji okamžitě finanční pomoc

Dostávám se do dluhového kolotoče. Nabrala jsem si na sebe z různých důvodů mnoho rychlých půjček a teď je nezvládám splácet. Jsem vdaná a mám moc hodného manžela, který o mých problémech zatím neví. A moc se mu to bojím vůbec říct. proto bych to ráda zastavila hned teď a všechno vyřešila sama, aby se o tom nedozvědě. Ale máme společné mění manželů. Chodím normálně do zaměstnání. Moje dluhy jsou od různých společností, není to jenom jedna. Ale všechny by šly hned zaplatit. K dnešnímu dni to dělá včetně úroků něco ke 100 000 Kč. Můžete mi nabídnout peníze tak, abych to mohla podepsat jenom já sama? Bez manžela? A mohla si to všechno zaplatit. Nemusí to být přímo konsolidace nebo sloučení, vezmu si to i jako klasickou půjčku. prosím, nabídněte mi něco.

Lenka Bařtipánová
Bydliště: Teplice
Částka: 100000 Kč
12 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Jiří Bittman vám nabízí následující řešení

#1

Máte společně s manželem nějakou nemovitost? Bydlíte například ve vlastním bytě? Pak by bylo možné vám velmi rychle pomoci. Do 7 až 10 dnů by bylo vše vyplaceno. A mohla byste dostat i peníze navíc. Případně mi zavolejte nebo napište.

Telefon: 733390338
E-mail: info@esofin.cz
Sídlo: Blansko

Jitka Slachová vám nabízí následující řešení

#2

Vypadá to nadějně. Nejsem ovšem z vašeho regionu. Pokud by jste mě kontaktoval, tak bych vám mohla přeposlat kontakt na mého kolegu. Registr není problém, poplatek předem nevyžadujeme. Solidní nabídka.

Telefon: 730738996
E-mail: jitkaslach@seznam.cz
Sídlo: Hradec Králové

Mašková Dagmar vám nabízí následující řešení

#3

Napište třeba jen SMS na telefon 736221615. Mám pro Vás řešení, ozvu se Vám zpět. Peníze půjčím okamžitě - řešení nutných problémů.

Telefon: 736221615
E-mail: vanessssssskova@seznam.cz
Sídlo: Olomouc

Hana Bizoňová vám nabízí následující řešení

#4

Dobrý den zda máte nemovitost tak Vám umím pomoci a rychle nikdy neplaťte poplatky napřed je to vždy podvod. V případě zájmu napište pomohu Vám.

Telefon: 725036849
E-mail: hanka.bizonova@seznam.cz
Sídlo: Olomouc

Kateřina Štrobachová vám nabízí následující řešení

#5

Dobrý den, dostala jsem se do finanční tísně. Ráda bych požádala o pomoc. Potřebovala bych půjčit peníze, abych se nebála usnout. A hlavně exekuce. Děkuji, pište na kackastrobaska@centrum.cz nebo telefonujte na +420720446363. Kateřina Štrobachová, Mladá Boleslav

Telefon: 720446363
E-mail: kackastrobaska@centrum.cz
Sídlo: Mladá Boleslav

Dáša Nováková vám nabízí následující řešení

#6

Dobrý den, jsem v zoufalé finanční situaci. Potřebovala bych půjčit 200000 Kč na vyplacení dluhu a sloučení půjček. Pište na dasa.novacka@seznam.cz nebo kontaktujte 605879168. Děkuji.

Telefon: 605879168
E-mail: dasa.novacka@seznam.cz
Sídlo: Ústí nad Labem

Dana Šolcová vám nabízí následující řešení

#7

Dobrý den, dostala jsem se do finančních problémů. Splácím veškeré půjčky opožděně. Nikdy na ně nemám a musím čekat až exmanžel zaplatí, ale většinou neplatí včas. Tak si většinou půjčím a pak už nemám na zaplacení. Proto bych vás chtěla poprosit o zápůjčku nebo konsolidaci, jelikož jsem v registru dlužníků. A nebo někoho, kdo by mi půjčil 40000 Kč na doplacení. A já bych pak mohla zažádat o konsolidaci. Děkuji za kladné vyřízení. Šolcova Dana, 739665102, dana.solcova@seznam.cz.

Telefon: 739665102
E-mail: Dana.solcova@seznam.cz
Sídlo: Praha 1

Hana vám nabízí následující řešení

#8

Dobrý den, dostala jsem se do finanční tísně. Potřebovala bych půjčit 50 000 Kč na vyplacení kreditních karet. Nezvládám to splácet, potřebuji okamžitě půjčit.Banka mi nepůjčí, už mám konsolidaci. Sháním někoho, kdo pomůže bez poplatku a ručení nemovitostí. Děkuji za kladné vyřízení a co nejrychlejší odpověď.

Telefon: neuveden
E-mail: ciokari@seznam.cz
Sídlo: Brno

Ondřej Veselý vám nabízí následující řešení

#9

Potřebuji půjčit 1000000 Kč na podnikání. Nemohu ničím ručit. Jen vážní zájemci a hlavně - žádní podvodníci s poplatky dopředu. Takový, ať se mi prosím neozývají. Děkuji všem poctivým věřitelům za to, že pomáháte bez podvodu.

Telefon: 722739075
E-mail: ondry007@seznam.cz
Sídlo: České Budějovice

Petr Křížek vám nabízí následující řešení

#10

Dobrý den, podle mého názoru vás další jakákoliv půjčka srazí více ke dnu. Jelikož už nyní nezvládáte splácet splátky včas a máte finanční problémy. Možná na chvíli pomůže, ale to je tak vše. Nabídl bych vám tzv. oddlužení, které je sice dlouhou a těžkou cestou, ale pomůže dostane vás z dluhů jednou pro vždy.

Telefon: 608 254 922
E-mail: zbuzany.petr@seznam.cz
Sídlo: Praha 1

Erik Utěšený vám nabízí následující řešení

#11

Dobrý den, řešení by bylo, ale je potřeba si na to sednout. Máme kancelář v centru Teplic. Nemusíte se bát, že budete něco platit. Nic se neplatí, konzultace celého případu je zcela zdarma. Samozřejmě zde máme i právníka kde máme také konzultaci jakéhokoliv případu zdarma. Proto neplaťte zbytečně peníze někde, když nemusíte a kontaktujte nás. Řešíme dluhové poradenství, exekuce, dražby atd... . Zkušenosti máme od roku 2000.

Telefon: 724019649
E-mail: erikuteseny@microcorp.cz
Sídlo: Teplice

Martin vám nabízí následující řešení

#12

Nabízím bezplatnou radu všem, co jste ve finanční tísni, v dluhové spirále či jiné finanční situaci. S kterou si nevíte rady. Vždy jsou možnosti, jak vše vyřešit. Pokud se mi ozvete, tak Vám mohu dát rady z osobních zkušeností.

Telefon: 603127890
E-mail: betuliwldr@seznam.cz
Sídlo: Zlín