Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Kdo mi půjčí 50000 Kč na směnku, v hotovosti na ruku ihned

Poptávám nabídky od těch, co můžou dát slušnému člověku 50 000 Kč. A klidně vám podepíšu všechno i na směnku. Vyplacení chci v hotovosti na ruku a to ihned. Nemám zájem o nějaké pomalé bankovní převody a posílání složenek. Můžu se s vámi okamžitě sejít buď ve Vsetíně nebo taky v Ostravě. Mohl by někdo toto nabídnout a vypočítat mi, jak bych to mohl dostat? Hlavně mi tam dejte i váš telefon, obratem se domluvíme. Všechno i úroky vám můžu dát zpět do 3 měsíců. velice rychlé vrácení, ale musíte nabídnout v hotovosti na ruku a vyplacení musí být při podpisu směnky. Nabízejte, čekám na první reakce.

René
Bydliště: Vsetín
Částka: 50000 Kč
9 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Petr Venclovský vám nabízí následující řešení

#1

Nebudu po vás vyžadovat zástavu nemovitosti a ani žádný poplatek předem. Zmíněných 5000 Kč mohu poskytnout. A vyřešit to můžeme cca do 48 hodin. Měl byste zájem? Kontaktujte mě na telefonu nebo na emailu.

Telefon: neuveden
E-mail: finance.venclovsky@gmail.com
Sídlo: Brno

Jiří Košťálek vám nabízí následující řešení

#2

Jste OSVČ, podnikatel nebo zaměstnaný? Sice bych vás teoreticky mohl schválit v každém případě, ale je to třeba vědět. Proto mi prosím pošlete vaše podrobnosti. Z hlediska splátek bychom se mohli bavit o splatnosti až na 3 roky.

Telefon: 775391485
E-mail: j.kostalek@seznam.cz
Sídlo: Pardubice

Ondřej Kubáň vám nabízí následující řešení

#3

Ano, mohu vám vypočítat podmínky, za jakých byste u nás tyto peníze dostal. Jen mi dejte vědět na můj telefon a do 1 dne budete znát konkrétní návrh. V registru vás nebudeme ověřovat a poplatky taky nepožadujeme. Myslím, že jsme jasná volba.

Telefon: 777467030
E-mail: neuveden
Sídlo: Přerov

Finanční pomoc vám nabízí následující řešení

#4

Kontaktujte přímo soukromého věřitele. Penízky Vám vyplatíme ihned po podpisu smlouvy o půjčce. Nebudete hradit ani korunu za sjednání a realizaci půjčky. Půjčku Vám sjednáme ihned. Osobní schůzka nutností. Jsme Vám k dispozici od 8 - 20 hodin. Zavolejte a dohodněte si termín setkání.

Telefon: 723430842
E-mail: profipujcky1@seznam.cz
Sídlo: Hradec Králové

Soukromý investor vám nabízí následující řešení

#5

Jediná podmínka je trvalé bydliště na území ČR. A můžete dosáhnout až na 30000 Kč. Pokud peníze vrátíte do 3 měsíců, tak neplatíte žádný úrok.

Telefon: neuveden
E-mail: penizeunotare@seznam.cz
Sídlo: Praha 1

Renata Kirchmanová vám nabízí následující řešení

#6

Potřebuji půjčit 60 000 Kč na rok. Ručení - směnka. Prosím, můžete mi pomoci? Můj telefon 734135797 a můj email renatak1007@seznam.cz. Děkuji.

Telefon: 734135797
E-mail: renatak1007@seznam.cz
Sídlo: Mělník

Josef Zuščík vám nabízí následující řešení

#7

Dobrý den, nabízím půjčku do 150 000 Kč. Velká pravděpodobnost schválení. Pokud jste zaměstnán a máte prokazatelný měsíční příjem, tak neváhejte mne kontaktovat. Výsledek schválení víme do 15 minut.

Telefon: 727936638
E-mail: pujckypenez.pro.vas@gmail.com
Sídlo: Praha 8

Martina Maudrová vám nabízí následující řešení

#8

Dobrý den, potřebovala bych půjčit 20.000 Kč. Ručení pouze směnka, můžete mi něco nabídnout?

Telefon: 702954623
E-mail: martina.maudrova@email.cz
Sídlo: Nymburk

Honza B. vám nabízí následující řešení

#9

Dobrý den, nabízím krátkodobou půjčku do 10 000 Kč. Více informací by jsem vám poslal po emailu. Pokud máte zájem, tak se mi ozvěte nebo mi zde zanechejte kontakt na vás. Děkuji, Honza B.

Telefon: neuvedeno
E-mail: favt@seznam.cz
Sídlo: Brno