Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka, práce v zahraničí, příjem ze zahraničí (Německo)

Dobrý den, potřeboval bych půjčit peníze. V bankách jsem nepochodil, protože pracuji v Německu, kam také dostávám příjem na účet. Čekám na vyplacení insolvence od bývalého zaměstnavatele. U nového zaměstnavatele jsem od 6.10.2013. Peníze potřebuji na splacení půjček dřívějších, ale také nových, které jsem si z důvodu insolvence a tudíž nevyplacení několika platů od zaměstnavatele musel vzít. Jinak mám trvalé bydliště v ČR. Výše hrubého příjmu je 2000 Euro + 360 Euro přídavky děti. Žiji ve společné domácností s přítelkyní a 2 dětmi. Moc děkuji za nabídky.

Miroslav Vachoušek
Bydliště: Klatovy
Částka: 300 000 Kč - 600 000 Kč Kč
9 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Zuzana Machová vám nabízí následující řešení

#1

Já si myslím, že vaše dluhy jsou příliš moc velké. Získat 600 000 Kč bez zástavy nemovitosti a ve vaší situaci je vyloučené. Tolik vám nikdo nedá ať mu podepíšete cokoliv. Maximálně z vás tak akorát vyláká poplatek. Proto bych vám navrhla insolvenci. Podle mých zkušeností je to jedno jediné možné řešení. Nic jiné nepřipadá v úvahu.

Telefon: 604224977
E-mail: neuveden
Sídlo: Beroun

Walter Liferenko vám nabízí následující řešení

#2

Půjčujeme peníze v neomezené výši. Musíte být ovšem občanek ČR, i přes práci v zahraničí, v Německu, předpokládám, že máte české občanství. Můžete být zapsaná v bankovním registru a peníze lze využít i na zaplacení exekucí.

Telefon: 604333050
E-mail: neuveden
Sídlo: Jindřichův Hradec

Fin Star Servis vám nabízí následující řešení

#3

I když pracujete v zahraničí, tak můžete vyzkoušet požádat u nás až o 1 milion korun českých. A to po vás nebudeme požadovat ani zástavu nemovitosti. Peníze posíláme velmi rychle a řešíme složité finanční situace obratem. Jestliže jste v registru, tak to nám nevadí, do něj nenahlížíme. Naše prostředky pocházejí od jednoho věřitele.

Telefon: 723357306
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 10

Adam Hulák vám nabízí následující řešení

#4

Je tento inzerát ještě stále aktuální a ještě stále potřebujete půjčku při práci v zahraničí (Německu)? Rád bych Vám předložil naše nabídky od soukromých investorů, kteří mají jednodušší podmínky než nebankovní společnosti. Okamžité vyplacení hotovosti bez poplatků je samozřejmostí.

Telefon: neuvedeno
E-mail: adam.hulak@seznam.cz
Sídlo: Praha 6

Daniel Malina vám nabízí následující řešení

#5

Pracoval jsem v Německu, ale musel jsem se vrátit. Po návratu jsem neměl práci a tak jsem se dostal do koloběhu půjček. Potom do exekucí a insolvence. Nyní se chci postavit zase na své nohy, pracovat v zahraničí a mít opět příjem z Německa. Ale na to potřebuji peníze. Půjčil by mi někdo krátkodobě, abych to mohl udělat? Napište daniel.malina@centrum.cz. Beru i stoprocentní úrok.

Telefon: neuvedeno
E-mail: daniel.malina@centrum.cz
Sídlo: Praha 10

Marcel Rigo vám nabízí následující řešení

#6

Zdravým, mal by som záujem si vybrat pozicku vo výske 25.000 Eur, som slovenským obcanom a pracujem v nemecku. Rád by som si chcel kúpit do male, zial nemám dostatok financie na kúpu vlastného domu, týmto sa obraciam na vás o dalsie informácie o moznostiach na získanie pozicky. Tesim sa na vasu odpoved. S pozdravom z Nemecka.

Telefon: 004915752412573
E-mail: marcelr1210@hotmail.de
Sídlo: Praha 1

Martin Černý vám nabízí následující řešení

#7

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na půjčku? Dělám v Německu a mám i německé konto. Je v tom problém? Šlo by to?

Telefon: 721342754
E-mail: cerny.m32@icloud.com
Sídlo: Prachatice

Velova Renata vám nabízí následující řešení

#8

Dobrý den, potřebuji půjčit 100000 českých korun. Je to nutné. Dejte vědět jaké by jsem musela platit splátky, kolik by jsem musela přeplatit a jak rychle by jsem to mohla mít. Mám problém, že mám příjem ze zahraničí. Ale splátky nejsou problém, mohu si je dovolit. Děkuji moc, Velova.

Telefon: 00491635461894
E-mail: renata1963.rv@gmail.com
Sídlo: Praha 1

Velova Renata vám nabízí následující řešení

#9

Dobrý den, potřebuji půjčit peníze na otevření podniku. Nabídnete někdo ze svých vlastních peněz nebo zprostředkujete od nějakého soukromníka? Příjem mám, ale bohužel pochází ze zahraničí a proto mi jej nikdo neuzná. Nemám se na koho obrátit se svojí žádostí. Prosím ozvěte se mi. Díky mnohokrát. Renata V.

Telefon: 00491635461894
E-mail: renata1963.rv@gmail.com
Sídlo: Praha 1