Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Jsem v registru a exekuci, potřebuji půjčku 100 000 Kč ještě dnes

Jsem zaměstnanec a beru 28000 Kč. Splácet můžu 3000 Kč. Nemám děti ani výdaje na jiné osoby. Ano jsem v Solus registru. Ano, mám exekuci. Ještě ale nedořešenou. Nemůžu ručit majetkem. Ano, mám jiné dluhy. Potřebuji tímto splatit dluh a ulevit si od splácení vysokých plateb. Poptávám 100000 Kč a chci je ještě dnes.

Jakub Skořepa
Bydliště: Nymburk
Částka: 100000 Kč
6 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý investor vám nabízí následující řešení

#1

Bohužel nejsme schopni zajistit peníze ještě dnes. Naše doba vyřízení se pohybuje mezi 3 až 5 dny. Pokud by to bylo pro Vás schůdné řešení, tak můžete požádat u nás. Nebo pokud budete chtít s něčím poradit, tak mi můžete napsat na e-mail a všechno obratem vyřešíme.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Nemyslím si, že by bylo velmi moudré si brát další splátky. Jak sám říkáte, tak již teď jste v registru a dokonce máte exekuci. Myslím si, že právě dozrál čas, aby jste začal zvažovat jediné momentální východisko - oddlužení. Po dobu 3 až 5 let Vám Zůstane životní minimum. Následně bude vše odpuštěno a začnete s čistým štítem. E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Peníze se zástavou vám nabízí následující řešení

#3

Měly bychom pro Vás řešení za předpokladu, kdy Vám někdo poskytne RD či byt jako ručení. Následně nás již nebude nijak zajímat zmíněná exekuce ani registry. Již nic jiné nebude třeba. A můžeme dát daleko víc než 100 000 Kč (až do 70%). RSPN a splátky řešíme dle domluvy. Jestliže Vám připadá toto řešení schůdné, tak prosím ihned pište na pujcka-se-zastavou@seznam.cz a budu se Vám okamžitě věnovat. Děkuji za Váš čas.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Hradec Králové

Adam Hulák vám nabízí následující řešení

#4

Že jste v registru vůbec nevadí, naše peníze pocházejí ze soukromých zdrojů a můžete je použít i na exekuci. Můžeme se bavit o 100 000 Kč a případně i o více (chcete-li konsolidovat i jiné půjčky). Je-li Vaše poptávka stále aktuální, tak se mi prosím ozvěte. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: adam.hulak@seznam.cz
Sídlo: Praha 6

Josef Hlinský vám nabízí následující řešení

#5

Velice rád vidím, že jste tady nabídli peníze. Potřebuji taky půjčit nejlépe ještě dnes, ale místo 100 000 Kč bych potřeboval asi dvakrát tolik. Taky jsem v registru, ale exekuci nemám. Bylo by možné tuto žádost posoudit kladně? Můžete mě kontaktovat a půjčit mi peníze? Mockrát děkuji za přečtení a za odpověď.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pepahlinsky@seznam.cz
Sídlo: Vyškov

František Huml vám nabízí následující řešení

#6

Potřebuji do 3 dnů půjčit 20.000,- Kč. Bohužel jsem v registru a mám i exekuci na plat. Můj celkový příjem po srážkách se přesto pohybuje kolem 20.000,- Kč, žel prokázat mohu tak 15.000,- Kč. Mohl by mi někdo nabídnout své služby a hlavně co nejrychlejší řešení?

Telefon: 720589734
E-mail: frantisekhuml@gmail.com
Sídlo: Zlín