Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka 80000 Kč na splacení půjček bez zástavy a registru

Dobrý den, nabrala jsem si více půjček najednou od různých společností a potřebovala bych půjčku od slušného člověka nebo společnosti. Nemám nic na zástavu. A jelikož jsem i v registru, tak bankovní podmínky nesplňuji. Jedině bez zástavy a bez registru. Jsem ochotná po poskytnutí půjčky zaplatit poplatek za vyřízení. Naletěla jsem ne jednomu podvodníkovi a teď jsem na tom tak špatně, že nevím jak dál. Pracuji a zároveň pobírám mateřskou.Prosím, najdete se někdo slušný, kdo mi může pomoci? Každý si přeci zaslouží druhou šanci na normální život. Děkuji, Veronika K

Veronika Kunschke
Bydliště: Karviná
Částka: 80000 Kč
10 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Radka Neckářová vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, naší maximální hranicí je až 150000 Kč, takže sehnat pro vás 80000 Kč by nebyl výraznější problém. Nabídneme peníze každému, kdo může prokázat své zaměstnání. Jako nebankovní společnost je naše nabídka bez kontroly registru. Velmi rychlé schválení. Snažíme se ke každé žádosti přistupovat individuálně a každého posuzovat dle jeho konkrétních podmínek. Příznivý úrok a poctivé jednání bez poplatku předem je samozřejmostí.

Telefon: 725057825
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 9

Ladislav Ján vám nabízí následující řešení

#2

Nabízím vám peníze bez zástavy nemovitosti od 30 000 Kč do 900 000 Kč, dále i bez kontrolování registru a bez podvodů a poplatků. Do 250 000 Kč (vašich 80 000 Kč) by jste nemusela dokonce ani prokazovat váš příjem. Naše služby jsou vhodné zejména pro podnikatele, zaměstnance, důchodce, ženy na MD, studenty, žadatele na ÚP. Vaši případnou žádost bychom posoudili zcela bezplatně.

Telefon: neuvedeno
E-mail: jan.penize@gmail.com
Sídlo: Příbram

Soukromý Investor vám nabízí následující řešení

#3

80000 Kč by vám mohlo být schváleno bez kontroly registru. Musí vám být nejméně 18 let, musíte mít české občanství a dobu splácení nabízíme od 3 do 30 let. Peníze vám vyplatíme ihned po schválení, rychlé jednání.

Telefon: 702514009
E-mail: neuveden
Sídlo: Jihlava

Zuzana Kroulíková vám nabízí následující řešení

#4

Dobrý den potřebovala bych půjčit 80 000 Kč. Pokud mi můžete pomoci, tak mě kontaktujte na zuza.aus@centrum.cz.

Telefon: neuveden
E-mail: zuza.aus@centrum.cz
Sídlo: Opava

Vydrová vám nabízí následující řešení

#5

Dobrý den, potřebovala bych půjčit 83000 Kč na exekuci. Nemám nemovitost, ale pokud jde ručit třeba nemovitostí v rodině, tak by to šlo. Děkuji, Vydrová.

Telefon: 723095775
E-mail: neuveden
Sídlo: Beroun

Pokorný Jan vám nabízí následující řešení

#6

Nabídka na 80 000 Kč. Nabízím vám možnost půjčky bez poplatku předem. Vše bude rozloženo na měsíční splátky. Má nabídka je vhodná pro zaměstnance, OSVČ a podnikatele. Nabízím rovněž možnost konsolidace a vyplacení exekucí. Tato nabídka je platná pro celou ČR.

Telefon: 606980161
E-mail: pokornyjan123@email.cz
Sídlo: Žďár nad Sázavou

Lever Evelyne vám nabízí následující řešení

#7

Jsem soukromý investor a nabízím pomoc. Četl jsem vaši žádost o půjčku a podle mě by se dalo pomoci. Prosím, kontaktujte mě prostřednictvím našich internetových stránek. Pokud kliknete a požádáte ihned, tak vám půjčku poskytneme ještě dnes.

Telefon: 003314527845
E-mail: evelynelever@outlook.fr
Sídlo: Litoměřice

Hana Blažková vám nabízí následující řešení

#8

Dobrý den, mám dotaz, kdo by mi mohl půjčit i na mateřské dovolené 145 000 Kč? Potřebuji nutně pomoci, unikal mi plyn. I přesto, že jsem to měla podložené, tak jsem u soudu neuspěla. Prosím o řadu, přinejhorším pomoc. Obrátila bych se na rodiny, ale jsem úplně sama s dětmi. Mockrát děkuji. Přítel by pomohl splácet, nastoupil do nové dobře placené práce. Ale nemá mi zatím jak pomoci, mám to mít zaplacené do konce května. Pak opět penále. Prosím o pomoc, děkuji mockrát. Telefon: 773920365.

Telefon: 773920365
E-mail: nemám
Sídlo: Vsetín

Marta M. vám nabízí následující řešení

#9

Chcete-li získat naši půjčku, tak musíte splňovat následující podmínky: - občanství v České republice - více než 18 let - mít založen bankovní účet - platný průkaz totožnosti - telefonní číslo - být upřímný a myslet to vážně se splácením - být k dispozici pro osobní setkání s notářem k podpisu smlouvy. Pokud souhlasíte s podmínkami, můžete mi upřesnit částku, o kterou by jste měli zájem. část vyřešíme po internetu, zbytek při osobním jednání. Děkuji a brzy na viděnou, s pozdravem Marta M.

Telefon: 73456789
E-mail: pujcka.invest@post.cz
Sídlo: Praha 1

Otakar Adamec vám nabízí následující řešení

#10

Jsme ochotni Vám poskytnout půjčku zejména na splacení dluhů a jiných půjček. S úrokovou sazbou začínající již na 2%, což je mnohem nižší než u bank. Návratná je po dobu v rozmezí od 1 - 20 let, záleží na domluvě. Jsme finanční jednotlivci (soukromí investoři), kteří nechtějí porušit zákon. A proto nabízíme poctivé podmínky a poctivé jednání. Pokud by jste měla zájem, tak mi prosím sdělte vaši emailovou adresu nebo telefonní číslo.

Telefon: 0812345678
E-mail: otakar.adamec@seznam.cz
Sídlo: Praha 1