Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Jak funguje Finanční Záložna - FinancniZalozna.cz

1) Chcete peníze? Založte si poptávku půjčky

Pokud si chcete půjčit peníze ze soukromých zdrojů, od soukromníka, od nebankovní společnosti nebo soukromého poskytovatele, založte si zde poptávku půjčky. V poptávce popište kolik si chcete půjčit, jaké jsou Vaše příjmy, ostatní výdaje, finanční závazky vůči jiným věřitelům a Vaši všeobecnou představu o půjčce. Po publikování Vaší poptávky Vám soukromí poskytovatelé nabídnou jejich produkty. A Vy si budete moci vybrat ten nejvýhodnější.

Založte si poptávku půjčky

2) Nebo se podívejte na již založené poptávky půjček

Stejný finanční problém mělo již mnoho lidí před Vámi. Podívejte se, jak jej vyřešili. Projděte si již založené poptávky. Srovnejte, která nejblíže odpovídá Vaší situaci. A podívejte se, jaké nabídky daný žadatele získal. Pokud se Vám některá z nabídek líbí, můžete kontaktovat daného poskytovatele nebankovních půjček.

Prohlédněte si založené poptávky půjček a nabídky od soukromých poskztovatelů

3) Nabízíte půjčky? Reagujte na poptávky

Pokud jste poskytovatelem půjček, na stránkách Finanční Záložna můžete lidem zcela zdarma nabídnout své produkty. Projděte si aktuální poptávky. A pokud uvidíte žadatele, kterému by jste mohli pomoci, pošlete mu nabídku. Vaši nabídku uvidí nejenom daný žadatel, ale i všichni ostatní návštěvníci, kteří si v budoucnu prohlédnou jeho poptávku. Vámi zaslaná nabídka Vám tak může zajistit dlouhodobý přísun klientů.

Reaguje na poptávky a nabídněte žadatelům svoji soukromou půjčku