Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Potřebuji půjčit 100 000 Kč i za vysoký úrok i od lichváře na 100%

Jsem ochotný od vás přijmout jakýkoliv úrok a můžete nabízet co chcete. Jsem už v zoufalé situace. Tolik vyplněných žádostí, odeslaných formulářů a volání... . A přesto mě nikdo nic nedal. Buď po mě chcete poplatky (neplatím) nebo mě vůbec neschválíte. Proto žádám zde. Potřebuji velice nutně 100 000 Kč za jakýkoliv úrok. Pokud mi můžete poslat peníze do 48 hodin, tak vám dám klidně i 100%. Měsíčně mohu splácet maximálně 5000 Kč, víc si nemůžu dovolit. Ale celkem nabízím k vrácení i 200 000 Kč. takže beru klidně i lichváře. Peníze chci poslat na můj bankovní účet. Nabízejte prosím cokoliv, beru už každou nabídku, pokud mi těch 100 000 Kč opravdu dáte bez poplatků a placení provizí.

neuvedeno
Bydliště: Brno
Částka: 100000 Kč
8 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Jiří Bittman vám nabízí následující řešení

#1

Oproti nemovitosti vám to mohu dát. Ale nejsem si jist, zda-li bychom to stihli do 2 dnů. Zpravidla se jedná minimálně o týden. Pokud by to šlo řešit i touto cestou, tak bychom vaši situaci mohli vyřešit. Jsem solidní a slušný člověk, poplatky nevyžaduji. Nechci po vás nic předem.

Telefon: 733390338
E-mail: info@esofin.cz
Sídlo: Blansko

Pavel Sokola vám nabízí následující řešení

#2

Nejsme lichváři a máme rozumné úroky - výhoda pro Vás. Máme v podstatě na všechny jedinou podmínku - mít k dispozici dům či byt, který by mohl být předmětem zástavního práva. neřešíme vaše exekuce, dluhy a jiné závazky. Nemám ani žádné další podmínky. Jen tu jednu.

Telefon: +420605829070
E-mail: ps.kevin@email.cz
Sídlo: Jablonec nad Nisou

Poctivý Investor vám nabízí následující řešení

#3

Nabídnu Vám poctivé peníze, které nepocházejí od lichvářů. Ale ze soukromých zdrojů. Jedná se o fond, který sdružuje investory z ČR. Klikněte na naše WWW stránky a dozvíte se více. Budu se těšit na Vaši žádost.

Telefon: +420912345593
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Hana Bizoňová vám nabízí následující řešení

#4

Dobrý den bez zástavy Vám nikdo nepůjčí. Zda máte nemovitost byt i se zástavou tak Vám umím pomoci napište. Nikdy neplaťte poplatky napřed.

Telefon: 725036849
E-mail: hanka.bizonova@seznam.cz
Sídlo: Olomouc

Jana Jančurová vám nabízí následující řešení

#5

Dobrý den, mám několik půjček, které dělají cca 80000 Kč. Jsem na MD, manžela mám hodného o půjčkách nic neví. A do tohoto bludného kruhu jsem se dostala díky neočekávanému těhotenství. Byla by možná půjčka aniž by o tom manžel věděl? Byt máme družstevní, děkuji.

Telefon: 776163294
E-mail: jjancurova@seznam.cz
Sídlo: Ústí nad Labem

Tereza Potůčková vám nabízí následující řešení

#6

Dobrý den, máte-li pravidelný doložitelný příjem a nejste-li v exekučním řízení, můžu se Vám pokusit půjčku sehnat, ale jsem z Ostravy. Nejdříve bychom museli vyplnit dotazník a uvidíme, zda Vám půjčka bude schválena. V případě zájmu volejte nebo prozvoňte, zavolám Vám zpět.

Telefon: 724821875
E-mail: tereza.potuckova@post.cz
Sídlo: Ostrava

Petr Křížek vám nabízí následující řešení

#7

Nejlepší řešení pro vás by podle mne bylo nebrat si jinou půjčku, která vás stejně stáhne časem do většího bahna. Zvlášť pokud jste v situaci, kdy se již díváte po nabídkách lichvářů a vysoký úrok vám nevadí. My vám nabízíme tzv. oddlužení.

Telefon: 608 254 922
E-mail: zbuzany.petr@seznam.cz
Sídlo: Praha 1

Karel Hořčík vám nabízí následující řešení

#8

Vyplácíme exekuce pouze ze zástavou majetku. Máte zájem? Volejte na telefon 281 864 341. Jedná se o infolinku. Vydržte a poté zanechte vzkaz a váš telefon. Ozvu se vám nazpět. Karel Hořčík Praha, celostátně lustrovaný úvěrový tipař pro celou ČR. Na slyšenou.

Telefon: 281 864 341
E-mail: karelhorcik@post.cz
Sídlo: Praha 1