Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Vyplacení půjček z dluhové spirály do 170 000 Kč od soukromé osoby

Bohužel jako hodně z nás jsem si nabral hodně malých půjček, které skoro nezvládám platit. Dostal jsem se tím do dluhové spirály a nerad bych se dostal do exekuce. Potřeboval jsem získat vyšší částku, ale bohužel mi žádná nebankovní společnost nevyšla vstříc. A vzal jsem si malé nevýhodné půjčky. Exekuci nemám, ale mám záznam registrech z dřívější doby. Dnes bohužel i nebankovní sektor musí nahlížet do registrů. Mám rodinu a nechci je topit v problémech. Budu velmi vděčný pokud někdo nabídne solidní nabídku bez kauce a poplatků předem. Rád poplatek dám i zprostředkovateli po vyplacení půjčky. Úrok respektuji a potřeboval bych optimální dobu na splácení. Vyplatí mi někdo půjčky z této dluhové spirály, nejlépe nějaká soukromá osoba? Předem děkuji za nabídku. T.H.

Tomáš Havel
Bydliště: Praha 2
Částka: 170000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Sandra Lukašíková vám nabízí následující řešení

#1

Pokud ještě stále nejste v exekuci tak dokáži pomoci. Mohu vám zajistit z nebankovního zdroje 160 000 Kč - 170 000 Kč. Podmínkou je doložitelný příjem. Druhou podmínkou je, že všechny vyplacené peníze jsou účelově vázány. tedy s nimi nemůžete volně nakládat, ale musejí být použity na vyplacení konkrétních půjček. věřím, že vám dokáži pomoci z dluhové spirály. Konkrétní podmínky si můžeme probrat osobně. Kontaktujte mě. případně navštivte naše internetové stránky. S přátelským pozdravem, Sandra Lukašíková.

Telefon: 736262028
E-mail: sandra.lukasikova@seznam.cz
Sídlo: Frýdek-Místek

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#2

Dokud nejste v exekuci, tak mám k dispozici mnoho společností, u kterých jsem vám schopna zajistit 100 až 150 000 Kč. Eventuálně by jsme se mohli bavit až o 180 000 Kč. Sama nejsem poskytovatelem peněz, zprostředkovávám peníze od nebankovních společností. Tato služba je pro klienty zdarma a nevyplácejí mi poplatky, zálohy ani provize. Email pro osobní konverzaci: lucie.brouckova@precerpano.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#3

Zprostředkuji peníze od soukromých osob a investorů. Peníze pocházejí ze soukromých zdrojů, nemusíte tak splňovat běžné podmínky, které po vás vyžadují běžné nebankovní firmy nebo bankovní společnosti. Vždy se lze domluvit na kompromisu. Peníze je možno využít na vyplacení půjček, vyplacení dluhů, vyplacení exekucí nebo i zástav na nemovitosti. Zprostředkuji 1 000 Kč - 20 000 Kč bez doložení příjmu. Až 40 000 Kč s doložením příjmu ze zaměstnání. Až 166 000 Kč s doložením příjmu, bez registru a bez zástavy. Až 400 000 Kč s doložením příjmu, bez registru , bez exekucí. Až 10 000 000 Kč se zástavou nemovitosti v minimální hodnotě 75% z požadované částky. Věřím, že je vždy možno najít kompromis, který vyhovuje obou stranám. Zanechejte zde Vaše kontaktní informace, budu vás kontaktovat ohledně vaší nové nebankovní půjčky na své vlastní náklady. Známka poctivosti: jako zprostředkovatel nevyžaduji poplatek předem, nevybírám od žadatelů provize a nesepisujete smlouvy před schválením půjčky. Věřím, že dokáži pomoci i ve Vašem případě.

Telefon: 736219830
E-mail: zprostredkuji-penize@seznam.cz
Sídlo: Praha 7

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#4

Pokud se dostanete do dluhové spirály a dlužíte již 170 000 Kč, tak mnohdy bývá takřka nemožné se z toho sám dostat. A další nebankovní půjčka ve většině případů nic nevyřeší. Co se společně podívat na možnost vstoupení do insolvence? Budete tři až pět let žít o životním minimu, ale jakmile by jste doplatil soudem stanovenou část, tak by vám byl zbytek dluhů odpuštěn. Konzultace jsou bezplatné, samotná služba placená. Ale mnohem levnější řešení než se upsat nějaké soukromé osobě. Nehledě na to, že při insolvenci je zaručeno, že se jednou provždy dostanete z dluhové spirály. Při dalším zadlužení to není vůbec jisté. V případě zájmu mi zde zanechejte vaši odpověď. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

ing. Michal Zapletal vám nabízí následující řešení

#5

Žádaných 170 000 Kč pokryje všechny vaše současné pohledávky? A byl by jste schopen doložit svůj příjem ze zaměstnání v minimální výši 19 800 Kč? Případně si zajistit ručitele, který by tuto podmínku splňoval? pak by jsem vám byl schopen vypracovat nabídku, která by vás vytáhla z této půjčkové spirály dluhů, splátek a pokut za pozdní splácení. Jste-li z Prahy, tak si můžeme domluvit osobní setkání. V jiném případě lze vše řešit telefonicky nebo přes email. Děkuji, ing. Michal Zapletal.

Telefon: neuvedeno
E-mail: michal.zapletal.1986@seznam.cz
Sídlo: Praha 3