Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Vyplacení exekuce na účtu, kdo půjčí na směnku bez ručení

Dobrý den, touto cestou sháním někoho, kdo by mi pomohl dostat se ze z problémů, do kterých jsem se dostala díky bývalému manželovi. Mám exekuce na účtě ve výši necelých 100 000,- Kč. Na každou exekuci posílám 500 - 1000,- Kč. Jedná se o několik exekucí na nižší částky okolo 15000,- Kč, některých jsem se již zbavila. Vždy jsem vše platila včas, jen jsem se spoléhala na bývalého manžela (jsem 3/4 roku rozvedena), který měl posílat platby za elektřinu, vodu atd. Ale neposílal, bohužel jsem na to přišla příliš pozdě. Díky tomu mám nyní exekuce i na účtu a potřebuji půjčit. Nejlépe na směnku bez ručení a zástavy. Kvůli neúnosnosti splátek jsem si vzala půjčku ve výši 15 tisíc korun (měsíčně pravidelně splácím 2000 Kč) a zastavila jsem auto ve výši 50 000 Kč, abych zaplatila několik exekucí. Pravidelně splácím 5500 Kč. Přesto stále mi blokují účet - exekuce ve výši necelých 100 tisíc korun. Měsíčně splácím celkem 10 000 - 12500,- Kč. Proto touto cestou sháním někoho, kdo je ochotný mi půjčit 330 tisíc na splátky ve výši 5 000 - 7 000,- Kč. Ať mohu platit jen jednu jedinou splátku nebo se splatností jednorázovou do 5 let. A mohu se zbavit exekuce na účtu. Ručit v tuto chvíli nemám čím, jsem OSVČ od 4/2016, brigádně si ještě přivydělávám v oblasti účetnictví (nemohu doložit). Představuji si vše na směnku bez ručení. Děkuji za vaši pomoc.

Monika Brožová
Bydliště: Praha 4
Částka: 330 000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#1

Bohužel nejsem schopna zajistit peníze na směnku. Za předpokladu, že by jste měla ručitele (bez probíhající exekuce na účtu, s příjmem), tak by jsem mohla zajistit peníze pro něj. A vy by jste je následně mohla využít na vyplacení exekuce. Po urovnání vaší finanční situace by jsem zařídila půjčku Vám a Vy by jste vyplatila ručitele. Měla by jste někoho takového? Známého, kolegu, přátele? Případně mě prosím kontaktujte na lucie.brouckova@precerpano.cz. Děkuji a budu se těšit.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

V okamžiku, kdy máte exekuce na účtu, tak není dobré si dále půjčovat. Zvláště pak peníze na směnku mohou být tím posledním, co váš rozpočet položí. Doporučuji Vám uvažovat na oddlužením/osobním bankrotem. Co by to pro vás znamenalo? Co by jste musela splňovat? Jak vše probíhá? Vše ráda vysvětlím na první bezplatné konzultaci. Kontakt: oddluzeni-cr@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#3

Potřebujete se zbavit dluhů nebo vyplatit exekuce na platu nebo účtu? Zastavte Vaši nemovitosti a získejte ihned až 70% její odhadní ceny. Pracuji rychle a čestně. Obvyklá doba vyplacení do 1 týdne. Může se jednat i o nemovitost vaší rodiny či přátel - za předpokladu, že se zástavou budou souhlasit. Minimální žádosti již od 50 000 Kč. Maximální až do 2 000 000 Kč. Peníze můžete mít v hotovosti na ruku nebo i bankovním převodem. Rychlé a poctivé jednání. Email: pujcka-se-zastavou@seznam.cz. ing. Karel Vašinka, Praha 9.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

ing. Karinka vám nabízí následující řešení

#4

Jsem schopen Vám zajistit 5 až 150 tisíc korun na jakýkoliv účel, záznam v registru ani exekuce nejsou problém. Vše na klasickou smlouvu (ne směnky) a bez ručení majetkem. Sjednáno a vyplaceno do 3 dnů od prvního kontaktu. Máte-li zaměstnání (doložitelné), tak mi zde prosím zanechejte své telefonní číslo. Ozvu se Vám obratem. Děkuji

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@seznam.cz
Sídlo: Uherské Hradiště

Pavel Mareček vám nabízí následující řešení

#5

Dobrý den, již 6 měsíců jsem v insolvenci. Od začátku mám problém vycházet s penězi. Po stržení splátek mi zůstávají 4000 Kč, ze kterých nejsem schopný platit nájem a i vyžít. Našel by se prosím někdo, kdo by mi tu exekuci vyplatil? Potřeboval bych cca 250 000 Kč. Ale můžu jen na směnku a bez ručení nemovitostí. Jedná se o bankovní půjčky, které šly do exekuce. A následně jsem musel do insolvence. Úrok respektuji jakýkoliv, klidně i dvojnásobek. Můj email je marecek-kunstat@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marecek-kunstat@seznam.cz
Sídlo: Brno