Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Vyplacení exekuce na bytu (zástavy na bytu)

Potřebuji zajistit vyplacení možné exekuce na bytu, tedy její zástavy. Jsme v takový situaci, že můžeme přijít o byt, kde teď máme dluh 120 000 Kč a nemáme moc času. Aby jsme to mohli nějak řešit. Já i táta jsme v registru, takže nám banky nepomůžou. Momentální příjem činí pouze peníze ze sociálky. Děti tu žádné nejsou a ani žádná vyživovací povinnost. Pomůže nám prosím někdo zachránit byt?

Martin Antál
Bydliště: Ústí nad Labem
Částka: 120000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Karel Přeučil vám nabízí následující řešení

#1

Ten majetek máte předpokládám v osobním vlastnictví? Pokud ano, tak jste již teď schválena a peníze Vám na 100% dáme. Protože budete mít jak nabídnout zástavu. Prosím, ihned nás kontaktujte přes naše webové stránky. Neměl by být problém do 2 dnů všechno uzavřít.

Telefon: 912345593
E-mail: karel.preucil@seznam.cz
Sídlo: Litoměřice

Klára Spálená vám nabízí následující řešení

#2

Vyplatíme exekuce na bytě za mimořádně výhodných podmínek. Ale musíte nám ho dát do zástavy. Převod do našeho vlastnictví není nutný. Pomůžeme Vám okamžitě! Ale musíte nám poskytnout výhradní zástavní právo na zmíněnou nemovitost.

Telefon: neuvedeno
E-mail: klara.spalena@post.cz
Sídlo: Praha 8

Aneta Peak vám nabízí následující řešení

#3

Prosím, pošlete mi na můj email odpověď, zda-li je možné Váš zmíněný byt použít jako zástavu novému věřiteli. Pokud ano, tak jsme Vám schopni nastavit mimořádně nízké měsíční splátky a ze všeho Vás dostat.

Telefon: neuvedeno
E-mail: anetka.peak@seznam.cz
Sídlo: Kroměříž

Barbora Sýkorová vám nabízí následující řešení

#4

Nevím jestli Vám pomohu, ale máte záznam v registru? Pokud ne, tak Vám peníze vyplatíme do 3 pracovních dnů. Žádná lichva ani podvodníci - jsme solidní firma, spolupracujeme s bankovním sektorem.

Telefon: neuvedeno
E-mail: barborasykorova@post.cz
Sídlo: Praha 2

Eva Nezvalová vám nabízí následující řešení

#5

Zoufale hledám investora, který by vyplatil byt z hrozící exekuce. Byt je v centru Kroměříže a má kupní cenu 1 450 000 Kč. Bohužel mé celkové dluhy jsou 1 600 000 Kč. takže mám velké potíže cokoliv sehnat. Dejte mi prosím nabídku, ať ho zachráním. Splácet budu klidně celý život.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Zlín