Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Vyplacení domu z insolvence (půjčka) - Jak zachránit dům?

Prosím může mi někdo pomoci zachránit dům z insolvence? Poskytnete mi prosím někdo půjčku na vyplacení domu nebo alespoň poradíte, jak tento dům zachránit? Prošla jsem insolvencí v červnu 2014 a v únoru 2015 ji budu mít splacenou 100 procenty. Celková částka byla nakonec celkem 42 000 Kč. Zároveň mám u Českomoravské stavební spořitelny úvěr ze stavebního spoření v celkové výši 1 608 000 Kč. Na tomto úvěru nikdy nebyl žádný dluh, proto mi při přípravě insolvence všichni tvrdili, že se ČMSS (Liška) přihlásí jako věřitel. Ale nebude požadovat splacení dluhu – stalo se to, že se Liška přihlásila jako věřitel a požadovala zaplacení dluhu z prodeje domu. Po dohodě s ČMSS jsme dostali půlroční odklad (do 31.3.2015) V této době máme možnost vyřešit uspokojení přihlášené pohledávky přeúvěrováním poskytnutého meziúvěru v rámci rodiny, nebo provedením přeúvěrování spolu s prodejem nemovitosti v rámci insolvence ve prospěch osoby blízké - tedy v rámci rodiny. Do současné chvíle jsme podali již dva návrhy na přeúvěrování – první na mého bratra a má dcera jako přistupitelka, toto bylo zamítnuto protože dcera insolventky je riziková a druhý pouze na bratra byl také zamítnutý – důvod neznáme. Hledáme touto cestou jakoukoliv možnost úvěru, hypotéky, americké hypotéky, soukromou půjčku se zástavou – prostě cokoli. Cokoliv, abychom nepřišli o dům, do kterého jsme investovali již mnoho vlastní práce i financí a je domovem pro nás i naše zvířata. Nejlepší by v této situaci byla soukromá půjčka, která by dům zachránila před insolvencí. Jsme zaměstnaní a schopni splácet měsíčně 10 000 Kč - 11 000 Kč. Ještě bych ráda podotkla, že dnes bych určitě do žádné insolvence nešla, přidělený insolvenční správce, který má insolvetovi pomáhat je jen další dluh navíc. Jediné co ho zajímá je, jak prodat nemovitost, protože z prodeje má nemalou provizi. Prosím o pomoc, nabídnutí půjčky nebo jiného řešení, jak zachránit dům z insolvence.

H. Soukupová
Bydliště: Teplice
Částka: 1 800 000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Zprostředkuji peníze vám nabízí následující řešení

#1

Na nemovitosti je nějaká zástava? Pokud by jste měla nemovitost, na kterém není žádná zástava, tak Vám mohu zajistit půjčku až do 70% její hodnoty. Případně můžeme peníze použít na vyplacení insolvence a zachránění domu.

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Praha 7

Poctivý investor vám nabízí následující řešení

#2

Rovněž by mě zajímalo, zda-li je možné na nemovitost dát zástavní právo?

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 10

Jarka Tomanová vám nabízí následující řešení

#3

Můžete mi prosím zanechat nějaký kontakt na Vás? Stačí telefonní číslo nebo email. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: jarka.tomanova@post.cz
Sídlo: Zlín

Blanka Hranáčová vám nabízí následující řešení

#4

Jsem maminka na MD a hrozí mi insolvence, mohl by mi prosím někdo pomoci? Můj email je blanicka.zlin@email.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: blanicka.zlin@email.cz
Sídlo: Zlín

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#5

Nabízíme oddlužení po celé ČR. Pokud by jste měla zájem opět žít klidný život bez dluhů, tak Vám dokážeme ihned pomoci. Fungujeme po celé ČR. Pište na oddluzeni-cr@seznam.cz nebo navštivte naše WWW níže.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Praha 8