Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Vyplacení dluhu na kreditní kartě, půjčka na sloučení, potřebuji ihned

Potřebuji ihned peníze na doplacení veškerých závazků, kreditní karty a půjčky. Celkem je to ve výši 300 000 Kč. Musí to ale být bez ručení, protože nemáme žádný majetek. Manžel je zaměstnanec a příjem můžeme doložit výpisem z banky. Já budu ještě rok na MD. Měsíčně můžeme splácet kolem 5000 Kč - 6000 Kč. Bohužel nemáme možnost ručení, jedině směnkou a smlouvou. Poplatky předem nebo tzv zajištění úvěru splátkami dopředu nechceme. Na to jsme bohužel také už naletěli. A neuděláme to znovu. Půjčku chceme na vyplacení veškerých závazků - Home Credit, Cetelem a kreditní karty. Sloučení všeho do jednoho. Předem děkujeme za nabídky, spěchá to. Děkuji Kličkovi (Tereza Kličková)

Kličkovi
Bydliště: Klatovy
Částka: 300000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý investor vám nabízí následující řešení

#1

Žádáte o moc vysokou částku. A i kdyby jste chtěla nižší, tak přesto máte moc vysoké dluhy. Proto tak jako tak budete muset mít zástavu. Jinak kreditní karty vyplácíme a sloučíme Vám všechno do jednoho. Podívejte se na naše WWW stránky, máme tam všechny podrobnosti. Ale ne tak vysokou částku. Sežeňte zástavu.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Vaše dluhy mi připadají moc vysoké na to, aby Vám někdo dal peníze. Neměla by jste zájem o oddlužení, tzv. osobní bankrot? Mohla bych Vám s tím pomoci. Do maximálně 5 let by jste splatila maximálně 70% dluhů a poté by jste měla již pokoj.

Telefon: 912345593
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Petra Barošová vám nabízí následující řešení

#3

Zastupuji soukromé věřitele, kteří půjčují své vlastní peníze. Ovšem od každého vyžadují ručení nebo zástavu domem či bytem. Nemusí být jen Váš, může se jednat i o rodinný majetek. Více na webových stránkách nebo na e-mailu. Ale jen se zaručením se. Nevyžadujeme od klientů platby předem.

Telefon: neuvedeno
E-mail: petra.barosova@seznam.cz
Sídlo: Brno

Renáta Skočková vám nabízí následující řešení

#4

Vyplatíme Vaše kreditní karty, ale musíte dát adekvátní ručení (min. 70% hodnoty). Expresní vyplacení - dle složitosti případu již do 48 hodin. Všechno je zdarma. Splátkový kalendář až na 20 let.

Telefon: 608795747
E-mail: uverovapohotovost@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Barbora Nejedlá vám nabízí následující řešení

#5

Taky hledám způsob, jak bych mohla vyplatit úvěr u banky a několik menších nebankovních dluhů. Potřebuji to vše sloučit do jednoho a to ihned, jelikož mi již hrozí exekuce. Najde se prosím někdo, kdo mi odpoví? Kontaktní email: nejedla.beru@seznam.cz. Děkuji předem.

Telefon: 736272829
E-mail: nejedla.beru@seznam.cz
Sídlo: Praha 6