Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Vyplácení dluhů bez zástavy a ručení

Dobrý den. Poptávám pomoc s vyplacením dluhů bez zástavy. Rád bych někoho poprosil o půjčku 150 000 Kč na vyplacení dluhů. Potřeboval bych zaplatit všechny své dluhy, které jsem kdysi z vlastní blbosti způsobil. Jedná se o pokuty z dopravního podniku, nesplacené půjčky a dluh u společnosti T-Mobile. Rád bych vše zaplatil a splácel jednu pravidelnou částku měsíčně. Bez exekucí a vědět, že už mám čistý štít. Jsem zaměstnán přes pracovní agenturu Trenkwalder u společnosti Arcelor Mittal. Smlouva se mi každý rok obnovuje, pokaždé na rok. Takto pracuji už 2 roky. Čistý příjem mám minimálně 20 000 Kč. Bydlím v pronajatém bytě, za který i s poplatky platím celkem 7 500 Kč měsíčně. Jelikož bydlím sám, mohl bych splácet částku do 9000 Kč měsíčně. Pokud by se objevila dobrá duše, která by mě byla ochotna pomoci a poskytla půjčku na 24 měsíců se splátkami maximálně 9000 Kč měsíčně, byl bych jí velice zavázán za pomoc. Ale vyplacení musí být bez zástavy a ručení. Děkuji předem všem, kteří se ozvou.

Zbyněk Číž
Bydliště: Ostrava
Částka: 150 000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Karel Přeučil vám nabízí následující řešení

#1

Vyplatíme Vaše dluhy, nebudeme se dívat na registry a nebudeme chtít peníze dopředu (nechvalně proslulý poplatek předem). Všechno je bez ručení a bez zástavy. Kontaktujte nás skrze naše internetové stránky.

Telefon: 912345593
E-mail: karel.preucil@seznam.cz
Sídlo: Litoměřice

Kristýna Broučková vám nabízí následující řešení

#2

Vyplatíme dluhy, finanční závazky a dokonce i exekuce (jedno na čem). Máme na klienta vždy jediný požadavek, zástavu a ručení nemovitostí. Každému dáme 75% její hodnoty a na nic jiné se neptáme. Jsme z Ostravy ale působíme po celé ČR.

Telefon: 912345593
E-mail: kbrouckova@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Aneta Peak vám nabízí následující řešení

#3

Pokoušela jsem se pro Vás něco v naší nabídce najít. Ale bohužel 150 000 Kč bez zástavy je příliš vysoká částka. Šlo by to jedině v případě, že by Vám někdo dělal ručitele - vzal si ty peníze společně s Vámi. Najdete někoho? Tak mi pak dejte vědět.

Telefon: neuvedeno
E-mail: anetka.peak@seznam.cz
Sídlo: Kroměříž

Markéta Kuželková vám nabízí následující řešení

#4

Nabídne někdo ženě na mateřské finanční pomoc na vyplacení dluhů? Potřebovala by jsem minimálně 50000 Kč, ale v ještě lepším případě až 200 000 Kč. Bohužel bez zástavy a bez ručení, protože nemám majetek a ani žádnou blízkou rodinu. Prosím, pište na marketa.kuzelkova@seznam.cz. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marketa.kuzelkova@seznam.cz
Sídlo: Kladno

Daniel Malina vám nabízí následující řešení

#5

Přestávám zvládat insolvenci, nevystačím s penězi. hledám někoho na vyplacení dluhů, abych se z ní dostal a opět platil obyčejné splátky. Bohužel bez zástavy a ručení, už jsem přišel o úplně všechen majetek. Prosím pište daniel.malina@centrum.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: daniel.malina@centrum.cz
Sídlo: Praha 10