Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Vyplacení dluhového kolotoče směnkou, kdo půjčí 750 000 Kč

Dluhový kolotoč, začínal bankovní půjčkou, flexi-kreditem, druhou půjčkou a dalšími mnoha nebankovními. Ano, ze začátku byla půjčka účelová. Bohužel posledního půl roku jsme si nabrali půjčku na půjčku. Přičemž už ani výplata 28500 Kč ze zaměstnání (od 11/2015 na dobu neurčitou, řidič LKW), zákonné diety cca 10 tisíc měsíčně, mateřská 9 tisíc měsíčně nepokryje všechny měsíční splátky. A tak jsme v dluhovém kolotoči a chce jej vyplatit jednou půjčkou na směnku. Banka nám konsolidaci zamítla, dle nich je potřeba být na účtu v plusu, bohužel když nevíte kterou z mnoha společností uplácet a držet ten kolotoč v běhu, neboť vyhlásit bankrot. Zajištění nemovitosti nemáme. Jsme schopni za půjčku na směnku *pro oba či jen jednoho* do výše 750 000 Kč platit až 10 tisíc až 11 tisíc měsíčně. Úrok respektujeme, ale žadné poplatky předem ani tzv. poradenství nechceme. Děkuji za případné nabídky. Nejlépe emailem.

martina skopikova
Bydliště: České Budějovice
Částka: 750000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Vítková Blanka vám nabízí následující řešení

#1

Mohla by jsem vám nabídnout půjčku, pokud splníte několik podmínek. Na jaký email vám mám tuto nabídku zaslat? zapomněl jste jej v popisu zmínit. Předem vás mohu ujistit, že nenabízím žádné poradenství ani nevybírám poplatky. Mám přístup k soukromým půjčkám. Klienti za mé služby neplatí. Sdělte mi prosím Váš email a podíváme se společně na to.

Telefon: 603762182
E-mail: vitkova@seznam.cz
Sídlo: Opava

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#2

Pohybuji se v tomto businessu již mnoho let a jsem si jistá, že 750 000 Kč na směnku nezískáte. Musíte si najít zástavu nebo jít do osobního bankrotu. Pokud by se vám podařilo najít zástavu nemovitosti, tak mě kontaktujte na lucie.brouckova@precerpano.cz. Se zástavou by jste nemusela dokládat příjem ani zaměstnání. Dluhy, půjčky a celkové vyplacení z dluhového kolotoče není problém. Pokuste se prosím najít zástavu a napište mi.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#3

Zprostředkuji peníze od soukromých osob a investorů. Peníze pocházejí ze soukromých zdrojů, nemusíte tak splňovat běžné podmínky, které po vás vyžadují běžné nebankovní firmy nebo bankovní společnosti. Vždy se lze domluvit na kompromisu. Peníze je možno využít na vyplacení půjček, vyplacení dluhů, vyplacení exekucí nebo i zástav na nemovitosti. Zprostředkuji 1 000 Kč - 20 000 Kč bez doložení příjmu. Až 40 000 Kč s doložením příjmu ze zaměstnání. Až 166 000 Kč s doložením příjmu, bez registru a bez zástavy. Až 400 000 Kč s doložením příjmu, bez registru , bez exekucí. Až 10 000 000 Kč se zástavou nemovitosti v minimální hodnotě 75% z požadované částky. Věřím, že je vždy možno najít kompromis, který vyhovuje obou stranám. Zanechejte zde Vaše kontaktní informace, budu vás kontaktovat ohledně vaší nové nebankovní půjčky na své vlastní náklady. Známka poctivosti: jako zprostředkovatel nevyžaduji poplatek předem, nevybírám od žadatelů provize a nesepisujete smlouvy před schválením půjčky. Věřím, že dokáži pomoci i ve Vašem případě.

Telefon: 736219830
E-mail: zprostredkuji-penize@seznam.cz
Sídlo: Praha 7

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#4

Dobrý den, dle mého názoru jste adept na oddlužení. Dlužit 750 000 Kč pokoušet se to vyplácet směnkou podle mě situaci jen zhorší. Oddlužení (insolvence) by mohla zastavit dluhový kolotoč a vše pro jednou ukončit. Mohli by jsme vaši situaci konzultovat zdarma, samotné oddlužení by již bylo placené. Ovšem jsem si 100% jistá, že by to bylo daleko levnější řešení, než si brát na směnku 750 tisíc korun a penězi vyplácet předchozí půjčky. Z tohoto dluhového kolotoče by jste se již nemusela nikdy vymotat.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

ing. Michal Zapletal vám nabízí následující řešení

#5

Bohužel, bez zástavy a ručení nemovitostí vám nejsem v žádném případě schopen zajistit 750 000 Kč. Pouze se zástavou. Může se jednat o majetek vaší rodiny nebo i přátel. Obraťte se na ně s žádostí o pomoc a případně mi zde zanechejte vzkaz, jste-li schopni tuto podmínku splnit. Osobní schůzka by byla možná v rámci Prahy, jinak zbytek ČR řeším telefonicky nebo přes internet. Děkuji, ing. Michal Zapletal.

Telefon: neuvedeno
E-mail: michal.zapletal.1986@seznam.cz
Sídlo: Praha 3