Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Vyplacení dluhové pasti a kolotoče bez registru ihned

Moc prosím o nabídku, jak se dostat z dluhové pasti a dluhového kolotoče. Nutně potřebuji sloučit nevýhodné půjčky a platit pouze jednu, potřebuji to ihned. Splácím cca 45 000 Kč, vydělám cca 20 000 Kč. Jsem OSVČ, mám záznamy v bankovním i nebankovním registru, takže banka nepřichází v úvahu. Exekuci zatím nemám, ale nevím jestli to ještě dlouho ustojím v této situaci. Nemovitost mám, ale se zástavou banky. Dům je v hodnotě cca 1 milion korun. Mohu doložit pouze faktury. Můžu splácet měsíčně 10 000 Kč - 15 000 Kč. Potřebuji 800000 Kč. Děkuji za jakoukoliv nabídku.

Gabriela Musialová
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Částka: 800000 Kč
7 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Bohatý Investor vám nabízí následující řešení

#1

Můžu Vám sehnat požadovanou částku, ale musíte nám ručit nemovitostí (dům, byt apod.) Pokud máte zájem, tak se mi prosím ozvěte. Díky.

Telefon: 723353213
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 9

Ilona Psotová vám nabízí následující řešení

#2

Dobrý den, pokud by jste byla schopna zajistit ručení vaší nemovitostí v patřičné výši, tak bych vás mohla dostat z dluhové pasti a kolotoče půjčování si na splátky. V případě, že jste schopna tento parametr zajistit, tak se mi ozvěte. Těším se na spolupráci.

Telefon: 702539517
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 4

Zuzana Machová vám nabízí následující řešení

#3

Dle mých zkušeností ve vaší situaci neexistuje žádné jiné východisko než podstoupení oddlužení a insolvence. Se vším vám mohu pomoci a úspěšně Vás zbavit dluhů. Ukončete splácení dluhů tvořením dalších dluhů (kolotoče) a dostaňte se konečně z dluhové pasti. Jediným možným řešením. Insolvencí.

Telefon: 604224977
E-mail: neuveden
Sídlo: Beroun

Markéta Střítecká vám nabízí následující řešení

#4

Pokud jste zaměstnaní, tak Vám můžeme dát až 300 000 Kč, samozřejmě by jste musela splňovat i další podmínky, o kterých si můžeme pohovořit osobně. Nejsem si jistá, jestli by to bylo dostatečné řešení na vaší svízelné situace, jestli by jste se dostala z dluhové pasti, ale můžete o tom popřemýšlet.

Telefon: 603117784
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 4

Volfová Petra vám nabízí následující řešení

#5

Musíte mít zaměstnání a máte možnost pořádat o peníze bez registru a vědět výsledek ihned. Vše záleží pouze na vás, jestli svoji situaci chcete konečně začít řešit. Dostaňte se konečně z tohoto kolotoče, zastavte vůči nám vaši nemovitost a můžete opět klidně spát.

Telefon: 773603226
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 10

Renáta Skočková vám nabízí následující řešení

#6

Potřebujete ihned hotovost? A můžete poskytnout zástavu? Poté kontaktujte přímo mě. Ihned po vyřízení papírování (velmi snadné a velmi rychlé) můžete mít všechny peníze, které potřebujete. Není ani překážkou, pokud je na vaši nemovitost uvalena exekuce. Díky tomu, že vše řešíme ihned, tak vás dokážeme z této situace dostat. Bez kontroly registru a podvodného jednání - neplatíte nám nic předem a netelefonujete na placená čísla. Solidní jednání a rychlé vyřízení. Zástava domu nebo bytu je podmínkou.

Telefon: 774273579
E-mail: zastavyvsem@seznam.cz
Sídlo: Olomouc

Pištěk Antonín vám nabízí následující řešení

#7

Nabízím Vám pomoc cestou oddlužení pod garancí státu a tím i odpuštění Vašich dluhů až o 70%. Zbývajících 30% splatíte v průběhu 5 let.

Telefon: 774885550
E-mail: vysocina@dluhove-centrum.cz
Sídlo: Žďár nad Sázavou