Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Splacení půjček za maminku na MD, 30 tisíc - 40 tisíc korun

Dobrý den, prosím někoho solidního, kdo by půjčil ženě na mateřské dovolené 30 tisíc - 40 tisíc Kč. Nabrala jsem si půjčky u více společností, postupně jsem přestala splácet. Protože splátky převyšovaly můj měsíční příjem. Neměla jsem je jak a z čeho hradit. Potřebuji tuto situaci řešit okamžitě. Protože nechci, aby se tento problém ještě více prohluboval a dostala jsem se až do situace, ze které již nebude úniku. Mám dvě dcerky. Jsem na mateřské dovolené, pobírám rodičovský příspěvek 7000 Kč. Potřebovala by jsem 30 tisíc až 40 tisíc, ale jako maminka na MD je nemám šanci nikde sehnat. Vlastním jen automobil, nic jiné. Nevlastním nemovitost a nemám žádného ručitele. Peníze bych využila samozřejmě na konsolidaci dluhů a na jejich splacení. Kde bych následně již dlužila jenom Vám nebo jen vaší společnosti. Najde se někdo, kdo je ochoten pomoci ženě na mateřské dovolené půjčkou? Stačilo by mi 30 tisíc až 40 tisíc a měla by jsem všechny své finanční závazky pod kontrolou. Děkuji všem, kteří jsou mi ochotni pomoct.

Kateřina Mácová
Bydliště: Trutnov
Částka: 30 tisíc - 40 tisíc Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#1

Živím se zprostředkováním peněz od soukromých investorů. Tvořím most mezi obyčejným člověkem, který potřebuje půjčit peníze a bohatými soukromými osobami, které chtějí zhodnotit své peníze. Zanechejte zde své telefonní číslo a pokusím se vám zajistit financování ze soukromého sektoru. Garantuji poctivé jednání (ne poplatky, ne směnky), rychlé vyřízení (peníze zpravidla do 4 dnů) a vysokou prostupnost žádostí (schváleno až 60% žádostí). Děkuji, s pozdravem Kohout M.

Telefon: 00420736252028
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Ostrava

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#2

Pokud máte zástavu, tak se podívejte na naše WWW stránky. Pomůžeme vám vyřešit vaši finanční situaci a ještě vám dáme peníze navíc. Což se vám jako mamince na MD bude určitě hodit. Pokud nemáte nemovitost, tak nezoufejte. Poproste o pomoc rodiče nebo přátele a zástavu můžeme vyřešit touto formou. A získáte s námi daleko více než jen 30 nebo 40 tisíc korun.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Blanka Vaníčková vám nabízí následující řešení

#3

Taky jsem maminka na MD a potřebovala by jsem 120 až 140 tisíc na vyplacení závazků, které mám vůči bance i nebankovním firmám. Můj email je blanicka.zlin@email.cz. Nabídněte mi taky nějaké řešení.

Telefon: neuvedeno
E-mail: blanicka.zlin@email.cz
Sídlo: Zlín

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#4

Jako maminka na MD lze doložit váš příjem, takže by jsem měla být schopná vám zajistit nabídky od nebankovních firem. Jejich výše nebude nijak závratná, ale počítám s tím, že by jste měla dostat minimálně 3 nabídky a každou ve výši 15 000 Kč až 20 000 Kč. Chcete, aby jsme to spolu prošli a podívali se, kdo vám může co nabídnout? Dejte mi vaše telefonní číslo a můžeme vše začít řešit.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#5

Jelikož se neozýváte tak nevím, jestli jste svoji situaci již vyřešila? Má nabídka pomoci je stále aktuální. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7