Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Splacení půjček z doby nezaměstnání, půjčte na sjednocení

Dobrý den, poptáváme 100000 Kč na sjednocení a splacení půjček z doby nezaměstnání. Přišli jsme s přítelkyní v únoru o zaměstnání a byli jsme oba dva po nějakou dobu nezaměstnaní. Mezitím jsme si vzali oba půjčky v rozmezí 2000 Kč - 20000 Kč. Bohužel byl problém sehnat práci, nyní oba nastupujeme do práce. takže je již vše v pořádku. Měsíčně můžeme splatit 10000 Kč. Půjčku bychom tedy chtěli využít na splacení malých půjček, u kterých hlavně funguje prodlužování. Ani jeden nejsme v registru dlužníků a nemáme exekuci, nemůžeme ovšem ničím ručit ani mít věřitele. Malé půjčky by nás rozcupovali, proto se obracím na tuto půjčku. Ale bohužel to v době, kdy jsme byli oba dva nezaměstnaní, nebylo možné nijak jinak řešit. Bereme férové jednání a úroky nebude problém dát určitou částku navíc. Nabídněte nám peníze a určitě se domluvíme na takových podmínkách, aby to bylo výhodné pro obě dvě strany. Půjčka spěchá prosím o kontaktování na email, poté možnost telefonickou domluvou. nebráníme se soukromým investorům, soukromým osobám apod. Zkrátka kdokoliv nabídne peníze na sjednocení, tak budeme moc rádi. Děkujeme.

Adam Chorý
Bydliště: Praha 4
Částka: 100000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý Investor vám nabízí následující řešení

#1

Po přečtení vaší poptávky mohu říci, že by jsem byl schopný vám pomoci. Nabídl by jsem vám celých 100 000 Kč, s měsíční splátkou v rozmezí 3200 Kč - 7350 Kč, záleží an vašem uvážení a možnostech. Úrok a doba splácení se pak následně odvíjí od zvolené splátky. Mohl by jste si vyplatit všechny půjčky z doby vaší nezaměstnanosti a měl by jste to vše krásně sjednocené dohromady. Pokud to pro vás zní lákavě, tak mi dejte telefonický kontakt a můžeme se o všem pobavit osobně. Garantuji poctivý přístup z mé strany.

Telefon: 0042073629282
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 3

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Nabízím oddlužení dle zákona. Email: oddluzeni-cr@seznam.cz. vysvětlím podmínky, objasním průběh a i představím řešení, které by připadalo v úvahu ve vašem případě. prvotní konzultace je zdarma, následně se již jedná o placené služby. Děkuji a budu se těšit na naši spolupráci.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#3

Živím se zprostředkováním peněz od soukromých investorů. Tvořím most mezi obyčejným člověkem, který potřebuje půjčit peníze a bohatými soukromými osobami, které chtějí zhodnotit své peníze. Zanechejte zde své telefonní číslo a pokusím se vám zajistit financování ze soukromého sektoru. Garantuji poctivé jednání (ne poplatky, ne směnky), rychlé vyřízení (peníze zpravidla do 4 dnů) a vysokou prostupnost žádostí (schváleno až 60% žádostí). Děkuji, s pozdravem Kohout M.

Telefon: 00420736252028
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Ostrava

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#4

Sjednotíme, vyplatíme, nabídneme konsolidaci. Požadujeme pouze zástavu (dům, byt, pozemek, garáž, stavbu...cokoliv). A nejenže se může jednat o cokoliv, ale může t být i ve vlastnictví kohokoliv. Pokud sami nic vhodné k zástavě nemáte, tak se poptejte ve svém okolí. A jistě se někdo najde, kdo bude něco vlastnit. Kromě této podmínky již nic jiné nepožadujeme. Můžete být nezaměstnaní, se špatnou finanční bonitou, zápisem v registru a klidně i bez příjmu. Konkrétní podmínky a vzor žádosti je na našich internetových stránkách. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Hana Světinská vám nabízí následující řešení

#5

Je to ještě stále aktuální?

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Vsetín