Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Spěchá! Potřebuji okamžitě půjčit peníze (200000 Kč) ihned

Dobrý den, potřebuji nutně ihned půjčit 200 000 Kč až 250 000 Kč na zaplacení jiných půjček, abych měl jen jednu. Jsem dlouhodobě zaměstnaný na dobu neurčitou s měsíčním příjmem 15 000 Kč, bez závazků a exekucí. Splátky bych rád co nejnižší na co nejdelší dobu. Jsem poctivý plátce, platím včas. Jen solidní jednání bez poplatků předem a zástavy nemovitosti. Spěchá! Vaše peníze potřebuji ihned, chci to co nejrychleji zaplatit. Prosím, rychle. Děkuji za odpověď. Tomáš J.

Tomáš J.
Bydliště: Most
Částka: 200 000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Bubeliniová Renáta vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, mohu vám nabídnout nebankovní půjčku, která bude řešena ihned. Naše maximální hranice je až 500000 Kč. Nekontrolujeme registry. Vše vyřídíme online a bez poplatků! Jen si vyberete náš produkt a můžete o vše požádat online přes internet. Podívejte se na podrobnosti. S přátelským pozdravem, Bubeliniová Renáta

Telefon: +420774830838
E-mail: bubeliniova@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Daniela Benešová vám nabízí následující řešení

#2

Můžeme vám zprostředkovat okamžitě až 9 000 000 Kč. Půjčíme vám peníze a všechno schválíme již do 24 hodin. Dostanete hotovost na ruku. Bez nahlížení do registrů a jejich kontrolování. Taky nepožadujeme zálohy předem a placení peněz předem. Naše nabídka platí pro celou Českou republiku.

Telefon: 722408802
E-mail: danuska.ben@email.cz
Sídlo: Praha 4

Finance Group vám nabízí následující řešení

#3

Můžeme vám ihned a okamžitě půjčit neomezenou částku peněz. Nechceme po vás zástavu nemovitosti a ani nebudeme nahlížet do registrů. Všechno by jste mohl vyřešit. Dluhy nejsou problém. Pokud chcete více informací, tak pošlete vaše další údaje a žádost o konkrétní produkt.

Telefon: 608960152
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha-západ

Markéta Kuželková vám nabízí následující řešení

#4

Prosím, vyslyšte moji žádost. Jsem na MD a chtějí po mě, abych jim jednorázově vrátila 50 000 Kč. DO konce tohoto týdne. Bylo by možné mi pomoci? Případně bych potřebovala okamžitě půjčit celých 200 000 Kč, abych zaplatila všechny mé dluhy a měla to z krku. Splácet bych mohla okolo 5000 Kč měsíčně. Prosím ozvěte se ihned na marketa.kuzelkova@seznam.cz. Kladno a okolí, přijedu.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marketa.kuzelkova@seznam.cz
Sídlo: Kladno

Daniel Malina vám nabízí následující řešení

#5

Taky spěchám. Mám insolvenci a nestačí mi životní minimum na život. Potřebuji okamžitě půjčit peníze na vyplacení insolvence, abych mohl začít opět žít. Nemám nemovitost a momentálně ani žádné zaměstnání. Pomozte, napište na daniel.malina@centrum.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: daniel.malina@centrum.cz
Sídlo: Praha 10