Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Soukromý investor do podnikání - Nabídka investování

Dobrý den, poptávám zde půjčku (investici) od soukromého zdroje. Nejlépe soukromého investora, který by mohl poskytnout investici. Finance hodlám využít na zafinancování rozvoje podnikání. Již 8 měsíců podnikám v oblasti online marketingu s měsíčním příjmem cca 22.000,- Kč. Vzhledem k nadcházejícímu Vánočnímu období i k finančnímu potenciálu v tomto oboru chci posunout své pole působnosti dál. Jelikož jsem v registrech a nemám zatím ani daňové přiznání nemohu žádat u bankovních či nebankovních subjektů. Úroků se neobávám, neboť jsem si návratností 100% jistý. Nejlépe formou směnky, či dle dohody i podíl v procentech na nově vzniklém obratu. Návratnost původní částky cca 2 - 3 měsíce a dále již dle dohody na podílu ze zisku. Majetkem bohužel ručit nemohu. Za Vaše nabídky děkuji.

Jan B.
Bydliště: České Budějovice
Částka: 40000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Zprostředkuji peníze vám nabízí následující řešení

#1

Pokuste se zeptat přátel nebo rodiny. Pokud by jste sehnal nemovitost k ručení, tak Vám mohu zařídit investici od soukromých investorů ve formě nebankovní půjčky. Až do 70% hodnoty nemovitosti.

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Praha 7

Poctivý investor vám nabízí následující řešení

#2

Vzhledem k tomu, že podnikáte velmi krátce, výdělek je průměrný a je zde veliké riziko ukončení činnosti, tak bych Vám investici do podnikání poskytl pouze pod podmínkou zástavy nemovitosti.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 10

Jarka Tomanová vám nabízí následující řešení

#3

Uveďte prosím své telefonní číslo nebo email, velmi ráda bych Vám nabídla konkrétního soukromého investora, který by mohl poskytnout investici. Nejspíše ale ve formě půjčky, ne ve formě podílu na zisku. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: jarka.tomanova@post.cz
Sídlo: Zlín

Blanka Hranáčová vám nabízí následující řešení

#4

Hledám soukromého investora, který by mi půjčil 180 000 Kč na vyplacení všech mých dluhů. Jsem na mateřské a nikdo mi nechce nic půjčit. Pište na blanicka.zlin@email.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: blanicka.zlin@email.cz
Sídlo: Zlín

Petr Vodička vám nabízí následující řešení

#5

Rovněž bych měl zájem o investici do mého podnikání. Chystám se na rozjezd vlastního e-shopu se zbožím dovezeným z Číny. Potřebuji 250 000 Kč na první dodávku produktů. Našel by se zde soukromý investor, který by měl zájem o investici do stále rostoucího internetového podnikání? Děkuji, s přátelským pozdravem Petr Vodička

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Brno