Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Sháním půjčku na opravu auta, které potřebuji každý den, OSVČ

Živím se jako OSVČ (živnostník) a potřebuji sehnat finance na opravu mého auta, které používám úplně každý den. Bez něho se nikam nedostanu. Na opravu je potřeba 25000 Kč. Preferuji osobní schůzku v Praze a to co nejdříve. Nejlíp hned zítra ráno, kdybych se mohl někam dostavit a vzít si od vás ty peníze. je tady někdo, kdo má pobočku nebo kancelář v Praze? Dejte mi na vás kontakt. Budu platit 2500 Kč měsíčně. Nemám zaměstnání ani plat, nemůžu dát potvrzení. Mám osobní doklady a taky daňová přiznání jako OSVČ. Bude to někomu stačit? Bez okamžité opravy jsem totálně nahraný. Úrok nějak moc neřeším, byl bych rád, pokud byste chtěli tak 30%. Ale to nechám na vás. Na to abych mohl žádat u banky nemám. Chci jenom těch 25000 Kč.

Petr Kolář
Bydliště: Praha 8
Částka: 25000 Kč
6 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Nikola Bursová vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, poskytujeme peníze i pro OSVČ. A vámi žádaných 25000 Kč se vejde do limitu, kdy ještě není třeba prokazovat příjem. Díky tomu je vše řešeno bleskově. Zpravidla je našim maximálním limitem 2 dny. Na ostatních parametrech se můžeme domluvit osobně.

Telefon: 731119200
E-mail: n.zuberova@seznam.cz
Sídlo: Frýdek-Místek

Petr Venclovský vám nabízí následující řešení

#2

Konkrétně u mě není vyžadováno zaměstnání a můžete být i na úřadu práce. Splátkový kalendář vám mohu nabídnout až na 120 měsíců. A vámi žádaných 25 000 Kč nijak nevybočuje z toho, co každodenně poskytuji. Věřím, že budu pro vás nejlepší volba.

Telefon: neuveden
E-mail: finance.venclovsky@gmail.com
Sídlo: Brno

Jiří Košťálek vám nabízí následující řešení

#3

Ano, 25 000 Kč je u nás plnitelné. V základu již nabízím peníze až na 24 měsíců a prvotní schválení může proběhnout do 20 minut. Takže mi jen dejte osobně vědět a já to mohu ihned schválit. Třeba dosáhnete i na větší finanční obnos.

Telefon: 775391485
E-mail: j.kostalek@seznam.cz
Sídlo: Pardubice

Ondřej Kubáň vám nabízí následující řešení

#4

Mohu vám zaručit velice rychlé jednání, již do 24 hodin by mohlo být všechno schváleno. Požadovaných 25000 Kč je bez problému. Dokonce ani nebudu kontrolovat registr. takže by jste jistě měl schvalovacím procesem projít.

Telefon: 777467030
E-mail: neuveden
Sídlo: Přerov

Radek Pecha vám nabízí následující řešení

#5

Dobrý den. Mohu vám nabídnout 30 000 bez DP. Stačí vám jen pouze OP a ŽL. Kancelář máme v centru Prahy.

Telefon: 734301808
E-mail: pecharadek@email.cz
Sídlo: Praha 1

First Alliances Loan Firm vám nabízí následující řešení

#6

Na zdraví! Na zdraví! Hurá Moji drazí přátelé, potřebujete půjčku nebo hledáte způsob, jak dostat jeden, nebo možná jste odmítl bankou kvůli své špatné platební a odmítají dát. A teď si myslíte, že veškerá naděje je ztracena. Není. Můžete nás kontaktovat ještě dnes na (firstalliancesloanfirm@gmail.com). Půjčíme vám okamžitě peníze a vyřešíme vaše problémy. POZNÁMKA: Podle posouzení administrátora může být tato nabídka podvodná. Raději si vyberte jiné řešení.

Telefon:
E-mail: firstalliancesloanfirm@gmail.com
Sídlo: Kolín