Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Sháním akutně půjčku na směnku či na smlouvu, Ostrava

Dobrý den. Prosím o rychlou pomoc, sháním půjčku na směnku nebo na smlouvu, nejlépe Ostrava. Potřebuji půjčit 20.000 Kč na doplacení svých závazků. Ručit nemohu, mám pouze prokazatelný příjem a stabilní práci s platem 15.000 Kč. Bankovní a nebankovní instituce nechci, sháním soukromého poctivého člověka, který opravdu pomůže a nebude ze mě tahat peníze atd. Mohu splácet měsíčně či jednorázově. Vše je na domluvě a přistoupím i na větší úrok, jen prosím o rychlou pomoc, jinak bude zle. Najde se někdo opravdu poctivý? Férové jednání z mé strany zaručeno, já podvodník určitě nejsem, jen bohužel osoba, která potřebuje akutně vyřešit svůj problém a žádat svou rodinu nemohu. Děkuji předem. Ostrava.

M.
Bydliště: Ostrava
Částka: 20000 Kč
4 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#1

Jsem si jistý, že by jsem Vám dokázal dojednat 20000 Kč. Ale peníze by pocházely od nebankovní společnosti, ne od nějakého soukromníka nebo investora. Oblast soukromých osob půjčující své vlastní peníze je velmi nestabilní a často zde dochází k podvodům, proto se zde nepohybuji a jsem zaměřen pouze na bankovní a nebankovní produkty. Pokud by jste měl zájem o vypracování nabídky, můžete se mi ozvat na email zprostredkuji-penize@seznam.cz. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@seznam.cz
Sídlo: Mladá Boleslav

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Nabízím vypracování návrhu a asistenci při vstoupení do insolvence. Nezvládáte již své dluhy a nikdo vám již nechce půjčit peníze? Uvažujte o osobním bankrotu. Toto řešení je vhodné i pro vás! Bude vám určen splátkový kalendář na 3 až 5 let. Následně vám budou všechny dluhy odpuštěny a to i v případě, že jste je kompletně nedoplatil. Vše vysvětlím, vypracuji a pomohu v průběhu. Mé služby jsou zpoplatněné, ale ne předem. Žádné poplatky. Možnost osobní schůzky v Ostravě.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#3

Z jakého důvodu odmítáte nebankovní firmy? Mám přístup k desítkám výhodných (i méně výhodných) nebankovních produktů. A to jak veřejně dostupným, tak i neveřejným. Jsem si jista, že pokud bychom se na to podívali, tak bychom pro vás určitě něco našli! Jedinou podmínkou je, že nemáte exekuce ani nejste v insolvenci. Máte zájem? Zanechejte mi zde na vás nějaký kontakt a já se vám ozvu. Budu se těšit na spolupráci. Lucie Broučková.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Smazáno vám nabízí následující řešení

#4

Dobrý den, jsme skupina soukromých poskytovatelů, kteří nabízejí půjčky ve výši od 15.000,- Kč do 250.000 Kč. Neřešíme registry, nevyžadujeme zástavu nemovitosti, stačí doložit libovolný zdroj příjmu v minimální výši 15.000,- Kč měsíčně a nepožadujeme potvrzení o zaměstnání. Splátky na 12 - 120 měsíců, osobní domluva a individuální podmínky. Úroková sazba mírně vyšší než v nebankovním sektoru, ale lze se s námi rozumně domluvit na přijatelné výši splátek. Rovněž možnost domluvy odkladu splátek. Tato nabídka je časově omezena do vyčerpání našeho současného fondu. Děkujeme za případný zájem. Pozn.: Poskytovatel požádal o odstranění kontaktních informací.

Telefon: smazáno
E-mail: smazáno
Sídlo: Mělník