Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Sháním půjčku 25000 Kč bez registru, zástavy a poplatku

Dobrý den. Jsem zaměstnaný na dobu neurčitou s příjmem 18 000 Kč. Splácet mohu do 2 500 Kč měsíčně. Platím na dvě děti. Jsem v bankovním registru a mám exekuci. Majetek nemám, splácím exekuci. Sháním tyto peníze z rodinných důvodu na zachránění bydlení pro mojí rodinu. Přes banky a ostatní společnosti nemám šanci, buď z důvodu Solus, nebo že nemám nemovitost. Prosím pomůže mi někdo, ale jen seriozní nabídky bez registru, zástavy a poplatku. Děkuji předem.

Jiří Vodička
Bydliště: Zlín
Částka: 25000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Martina Konečná vám nabízí následující řešení

#1

Sháníte opravdu rychlou a poctivou pomoc? Tak Vám můžeme nabídnout 30 000 - 3 000 000 Kč. Peníze poskytneme ať už je chcete na cokoli. Naše služby jsou určeny pro zaměstnance, OSVČ, ženy na MD a důchodce. Můžeme tedy nabídnout 25000 Kč bez zástavy a bez poplatku. Doba splatnosti dle vašich možností.

Telefon: 776554065
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 7

Volfová vám nabízí následující řešení

#2

Dostaňte půjčku bez poplatku a registru s pouhou zástavou nemovitosti. Každá obdržená žádost bude vyhodnocena individuálně a nastaveny dle možností.Klikněte na náš web a schválení žádosti proběhne do 20 minut. Férové jednání je u nás samozřejmostí. Peníze budete mít od podpisu smlouvy do 2 dnů na bankovním účtě. Nabídneme jakoukoliv částku bez registru, jen se zástavou.

Telefon: +420773603226
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 10

Oldřich Klus vám nabízí následující řešení

#3

Nabízím možnost získání finančních pomoci (i požadovaných 25000 Kč) bez kontroly bankovního i nebankovního registru. Mohu vám nabídnout výborný produkt s ručením nemovitostí, kde se neřeší ani exekuce či další překážky. Vaši žádost prověříme zdarma, vyplňte ji přes internet na našich stránkách. Rychlé jednání.

Telefon: 721689328
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 8

Renata Tomanová vám nabízí následující řešení

#4

Požadovaných 25 000 Kč na dobu 18 až 48 měsíců. Pokud máte záznamy v registru, tak to není překážkou. Jsme poctiví a nevyžadujeme poplatek. Sjednejte půjčku v pohodlí domova přes internet. Nevolejte na drahé linky a neskočte na lep znovu podvodníkům. Peníze dáme hned na cokoliv. Schválení přes internetovou žádost do cca 20 minut.

Telefon: +4207778264
E-mail: neuveden
Sídlo: Prostějov

Josef Hlinský vám nabízí následující řešení

#5

Jsem velice rád, že jsem našel Váš příspěvek, kde nabízíte půjčku bez registru a bez zástavy. Pokud je i bez poplatku, tak bych měl seriózní zájem, aby jste se mi prosím ozvala. A udělala mi nabídku. Mám ale zájem o více než 25 000 Kč, bylo by to možné?

Telefon: neuvedeno
E-mail: pepahlinsky@seznam.cz
Sídlo: Vyškov