Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Rychlá půjčka v exekuci na účet na zaplacení dluhů ihned

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli mi je možno pomoci. Nabrala jsem si mnoho půjček a ještě jsem dostala exekuce na účet. Chtěla bych se všeho zbavit a splácet jen jednu půjčku, mít to vše v jednom. Potřebovala bych 160000 Kč a měsíční splátka by mohla být 3000 Kč až 3500 Kč. Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou, jen už je toho na mne moc. Děkuji za odpověď. Hudečková. Jinak jsem zaměstnaná na dobu neurčitou a můj plat je 13000 Kč. Mám jedno dítě, jsem v registrech a mám exekuci. A chtěla bych vše doplatit a mít jen jeden závazek. Zmíněnou exekuci jsem dostala na účet, ale nemohu ničím ručit. děkuji hudečková

Jana Hudečková
Bydliště: Litoměřice
Částka: 160000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Půjčka Ihned vám nabízí následující řešení

#1

Exekuce = registr. A v tom případě Vám nemohu nabídnout náš produkt. Kdyby ale někdo ze zdejších čtenářů měl zájem a neměl registr, tak mě může zatelefonovat. Můžu nabídnout až 120000 Kč. Poctivě bez poplatku. Plnění ihned na účet.

Telefon: 6061989492
E-mail: neuvedena
Sídlo: Praha 9

Dagmar Vokurková vám nabízí následující řešení

#2

Zaměstnání máte, tedy i nutný příjem. Tím splňujete naši základní podmínku aby jste mohla dosáhnout až na 250 000 Kč. Schválení je ovšem podmíněno i dalšími kroky, kterými musíte projít. Proto mě prosím paní Hudečková zatelefonujte a podíváme se na to podrobněji. Jestli bude schůdná i exekuce na účet a bude možno zaplatit celý dluh Vám řeknu až poté, co mi dáte k dispozici i další informace.

Telefon: 606268170
E-mail: neuvedena
Sídlo: Plzeň

Hajnová vám nabízí následující řešení

#3

Podnikáte a dostali jste se do svízelné situace? Třeba i ne vlastní vinou? Můžeme Vám zajistit financování Vaší firmy až do půl milionu korun. A nemusíte začít splácet ihned. Můžeme se domluvit na odložení. Jste v platební neschopnosti, hrozící exekuci, potřebujete peníze na zaplacení dluhu a potřebujete peníze ihned na účet? Zaplatíme a vyřídíme.

Telefon: 725073230
E-mail: podnikatelske.pujcky@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Nebankovní Pomoc vám nabízí následující řešení

#4

Potřebujete rychlou půjčku v exekuci nebo jen vyplatit své stávající dluhy? V obou případech jsme zde pro vás. Záleží jen na tom, jakou hodnotu má vaše nemovitost. A jestli jste ochotni nám ji dát do zástavy. Bez nahlížení do registrů a peníze máte ihned poslané na účet. Minimum papírování, maximum rychlosti. Žádné zdržování. Žádejte o peníze ihned. Vyberte si některý náš produkt (viz. níže) a zadejte poptávku. Těšíme se na vaši žádost.

Telefon: 606198492
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 4

Barbora Nejedlá vám nabízí následující řešení

#5

Jsem na tom podobně a hledám někoho, kdo by mohl pomoci. Abych zabránila exekuci, tak musím do konce týdně zaslat na účet celou výši úvěru, kterou jsem si od banky vzala. Menší část peněz potřebuji na zaplacení dluhů od nebankovních firem. Pomůže někdo? napište i třeba i jen tip na poctivého soukromníka na nejedla.beru@seznam.cz. Děkuji

Telefon: 736272829
E-mail: nejedla.beru@seznam.cz
Sídlo: Praha 6