Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Rychlá půjčka na zaplaceni dluhů? Pro rozvedenou svobodnou matku

Dobrý den, dostala jsem se do finanční tíživé situace. Hledám akutním řešení na zaplacení účtů. jako rozvedená svobodná matka dvou dětí jsem se dostala do velice těžké finanční situace. Kdy už nevím jak mám svou velice těžkou a psychicky náročnou situaci řešit. Jsem zaměstnána, ale na účet mi chodí z obou zaměstnání 12000,-. Pak mi chodí výživné 8000,-, příspěvek na péči 5000,- a 1220,- přídavky (jako rozvedená svobodná matka). Od příštího týdne mám ještě dvě brigády, kdy u jedné mám 90,- na hodinu a druhá je jen dvě noční. Měsíčně můžu splácet 2000,-. Jsem rozvedená svobodná matka, mám dva syny. V registru jsem ohledně špatně poslané splátce za mobilní telefon. Půjčku potřebuji rychle na zaplacení nájmu a doplacení nevýhodných půjček. jednoduše na urovnání dluhů a nedoplatků, které zrovna mám. Velice vás prosím o pomoc a podporu. Děkuji za naprosto každou nabídku, kterou by jste mi mohli dát. Chtěla bych požádat o částku ve výši 120 000 Kč. Pěkný den, Janáčová.

Jiřina Janáčová
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Částka: 120000 Kč
4 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Blanka Vaníčková vám nabízí následující řešení

#1

Žádám jako svobodná maminka s jedním dítětem na mateřské dovolené o zapůjčení 100 000 Kč. Mám zápis v bankovním registru a i Solus. Nemám zástavu, nemám ručitele a mám dluhy u celkem 5 nebankovních firem (rychlé nebankovní půjčky). Potřebovala bych to spojit a snížit splátku. Napište mi nabídky na blanicka.zlin@email.cz. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: blanicka.zlin@email.cz
Sídlo: Zlín

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Pokud by se vám nepodařilo najít žádnou půjčku na zaplacení dluhů, tak by jste mohla začít uvažovat i o oddlužení. Který by vás maximálně do 5 let opět postavilo na nohy. Že jste rozvedená svobodná matka není překážkou, ale musela by jste si udržet své zaměstnání (to je klíčové). Byly by třeba konzultace, vypracování návrhu a následně projít celým procesem oddlužením. Se vším bych vám mohla za velmi rozumnou cenu pomoci - stačí se mi zde ozvat a můžeme se na to společně podívat. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#3

Podmínky: nenahlížíme do registru, požadujeme potvrzení o příjmu od zaměstnavatele a žadatel nesmí být zadlužen. Vy jste bohužel příliš zadlužena na to, aby jsme vám mohli vyhovět. Možná by naše podmínky ale splňoval váš partner nebo vaši rodiče a mohli by si tak vzít tento závazek na sebe? V tom případě by jsme vám mohli pomoci. Pro konkrétní nabídku nám prosím napište na email lucie.brouckova@precerpano.cz. Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#4

Zprostředkuji peníze od soukromníka až do výše 100 000 Kč oproti potvrzení o příjmu v minimální výši 100 000 Kč a potvrzením, že jste schopni splácet svůj nový závazek. Peníze lze použít na cokoliv - i na splacení dluhů. V případě, že nejste schopni doložit příjmy, tak je nutná zástava. Ve vašem případě by nevadilo, že jste rozvedená svobodná maminka. Stačí projít prověřením, že jste schopna splácet a máte dostatečné příjmy. Děkuji, Michal Kohout.

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Mladá Boleslav