Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Rychlá půjčka na vyplacením exekuce a dluhů bez exekuce

Dobrý den, prosím o finanční pomoc, protože potřebuji rychle zaplatit své dluhy. Měla jsem jsem exekuci 250000 Kč, kterou jsem za rok zaplatila. Ale díky tomu jsem se dostala do dalších dluhů. Porot potřebuji nějakou rychlou půjčku bez registru a bez poplatků. Zástavu nemovitosti teď nemám. Na všechno ostatní Vám případně odpovím. Budu ráda za každou pomoc. Děkuji, prosím co nejrychleji.

Erika Kolářová
Bydliště: Chomutov
Částka: 500000 Kč
6 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Tomáš Novák vám nabízí následující řešení

#1

Nabízíme pomoc v těžkých časech. Se zástavou nemovitosti poskytneme rychlou půjčku na vyplacení exekucí až do 50% hodnoty nemovitosti. Poctivě, bez poplatku.

Telefon: 722656288
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 5

A3B S.r.o vám nabízí následující řešení

#2

Nabízíme komukoliv peníze od 100.000 Kč do 5.000.000 Kč se splatností až na 30 let! Peníze můžete použít na cokoliv - na zaplacení dluhů, na vyplacení exekucí... . Účel dodávat nemusíte. Nemusíte dokládat nic jiné, nemusíte mít zaměstnání ani trvalý příjem. Vše oproti zástavě rodinným domem, bytem v osobním vlastnictví, družstevním bytem, chatou nebo komerčním objektem.

Telefon: +420773083200
E-mail: neuveden
Sídlo: Mladá Boleslav

Milan Kocián vám nabízí následující řešení

#3

Navštivte naše internetové stránky (viz. níže) a vyberte si u nás peníze. Můžete dosáhnout i na peníze bez nutnosti zástavy a jiných povinností. Všechny důležité informace naleznete na našem webu. Žádejte prosím ihned, bude třeba jistý čas na zpracování vaší žádosti, tak ať máte peníze co nejdříve.

Telefon: neuveden
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 6

Pecha Radek vám nabízí následující řešení

#4

Máte zaměstnání? Jaký je vás měsíční příjem? Kolik jsou všechny vaše současné dluhy dohromady a máte ještě jiné závazky, které zde nebyly zmíněny? Je možné poskytnout nějakou zástavu. Děkuji za doplňující informace.

Telefon: neuveden
E-mail: neuveden
Sídlo: Liberec

Zuzana Machová vám nabízí následující řešení

#5

Jak vidíte, tak vaše půjčky zatím nikam nevedly a akorát vás stále strhávají do ještě větších problémů. Přestaňte si na sebe brát další a další závazky. Vykašlete se na rychlé půjčky a místo toho přijměte osobní bankrot. Zbavíte se jednou pro vždy všech stávajících dluhů a exekucí. Obávám se, že bez zástavy domu nebo bytu vám ve vaší situaci stejně nikdo nic nepůjčí. Tak přijměte jedinou možnost, kterou ještě máte.

Telefon: 604224977
E-mail: neuveden
Sídlo: Beroun

Naďa Burianová vám nabízí následující řešení

#6

Naše rychlé bleskové půjčky jsou pro zájemce, kteří potřebují mít peníze nejpozději do druhého dne. Peníze v tomto případě jsme schopni doručit již přímo druhý den. Samozřejmostí je, že nikdy u nás neplatíte poplatek předem a ani netelefonujete na 900 čísla. Účel, ručitel, zástavu - není třeba dokládat. Maximální výše je 20000 Kč. Ale pro OSVČ máme produkty až do výše 1.000.000 Kč. Všechno si u nás můžete odečíst z daní. Pomůžeme i podnikatelům ve ztrátě. Jestli budete schválena záleží na dalších podmínkách. Žadatel nemůže mít exekuce, ale lze použít i na vyplacení dluhů.

Telefon: +420774273707
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 6