Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Rychlá půjčka na vyplacení banky (zesplatněný úvěr)

Dobrý den, potřebuji pomoc. Poptávám rychlou půjčku na zesplatněný úvěr od banky. Banka nám zesplatnila úvěr. Je to moje vina, nepojistila jsem si ho na dlouhodobou neschopnost. A teď musíme zaplatit celu částku. Je tu prosím někdo, kdo by mi mohl pomoci? Moc to spěchá. V pátek mám říci vyjádření ohledně platby a jestli to nebude, tak to dají v pondělí na soud. Může nám někdo dát peníze na tento zesplatněný úvěr? Jde o Českou spořitelnu a částku 330000 Kč.

Anna Jaklová
Bydliště: Šumperk
Částka: 330000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Zdeňka Chadtová vám nabízí následující řešení

#1

My nabízíme maximálně padesát tisíc korun. Ale možná by to pomohlo alespoň částečně se zesplatněným úvěrem. Rychlá půjčka bez registru. Transparentnost a čestnost. Profesionální jednání bez placení předem. On-line přes internet.

Telefon: 723430181
E-mail: chadtova.zdenka@email.cz
Sídlo: České Budějovice

Martin Huboňa vám nabízí následující řešení

#2

Taktéž nemohu sjednat celou částku, ale 160000 Kč je reálné. Podmínky přívětivé - bez registru, bez posílání peněz předem apod. Ani telefonování na linky 900. Na vyplacení zesplatněného úvěru to nepostačí, ale možná pomůže. Děkuji.

Telefon: +420776303303
E-mail: mh-foto@seznam.cz
Sídlo: Praha 6

Soukromý Sektor vám nabízí následující řešení

#3

Nemáme pevně danou hranici (maximální částku) ani podmínky (bankovní, nebankovní apod.). Pokud potřebujete zaplatit úvěr bance, můžeme se pokusit pro Vás sehnat soukromého investora. Napište nám a domluvíme se.

Telefon: +420776231525
E-mail: pujckasoukroma@seznam.cz
Sídlo: Beroun

Soukromá Osoba vám nabízí následující řešení

#4

Poskytneme Vám peníze na zaplacení bance. Nepožadujeme zástavu ani ručení. Poctivé a čestné jednání bez podvodu! Jsme slušní a pokud budete schváleni, tak garantujeme, že dostanete peníze.

Telefon: +420722483814
E-mail: 722483814@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Barbora Nejedlá vám nabízí následující řešení

#5

Jsem v podobné krizové situaci, kdy potřebuji vyplatit exekuci u banky. Bohužel se mi stala podobná událost, kdy mi zesplatnily úvěr, který jsem nebyla schopná doplatit. A pak už se to vše vezlo... . Napište mi prosím na nejedla.beru@seznam.cz.

Telefon: 736272829
E-mail: nejedla.beru@seznam.cz
Sídlo: Praha 6