Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Rychlá půjčka na směnku 100 000 Kč - Kdo půjčí?

Dobrý den, sháním rychlou půjčku na směnku ve výši 100 000 Kč - 120 000 Kč. Díky bratrovi, který používal můj starý bankovní účet jsem se dostal do finančních problémů. Udělal si kopií mého OP a PASU. Tak díky tomu jsem teď v registru a potřebuji půjčku na směnku. Ale nedaří se mi najít nikoho, kdo mi půjčí. Nabral si na mé jméno a doklady rychlé půjčky, které nesplatil. Na krku mám exekuci ve výši 5500 Kč. Odešla jsem od přítele a nyní bydlíme na ubytovně s 5 letým synem. A jsme bez jídla. Bohužel nemám čím ručit, pouze rodiče mají nemovitost - rodinný dům. Ale kvůli neshodám nemůžeme být u nich. Mám práci, plat ve výší 15 000 Kč. Dále si vydělávám i jinak. Můj příjem je kolem 30 000 Kč. Splácet mohu cca 12 000 Kč. Nechci platit poplatek předem, už jsem naletěla. Našel by se někdo, kdo mi rychle půjčí na směnku 100 000 Kč? Půjčka spěchá, nejlépe do pondělí! Děkuji za nabídky, posílejte prosím co nejrychlejší půjčky jen na směnku. A aby byly alespoň na 100 000 Kč, jinak to moji situaci nevyřeší. Úrok respektuji.

Markéta Marková
Bydliště: Liberec
Částka: 100 000 Kč
3 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Blanka Vaníčková vám nabízí následující řešení

#1

Půjčil by prosím někdo svobodné matce na MD 100 000 Kč? Jsem v registru a nemůžu si dovolit platit nic předem. Mám mateřskou 11900 Kč, ale splátky jsou celkem 7000 Kč a já to prostě nezvládám. Klidně i prosím na směnku nebo od lichváře s vysokým úrokem. Můžu platit 4000 Kč (ale raději méně). Email: blanicka.zlin@email.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: blanicka.zlin@email.cz
Sídlo: Zlín

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#2

Peníze by jsme vám půjčili, pokud by jste byla schopná najít za vás někoho jiného, na koho by se tato rychlá půjčka naspala (bratr, sestra, přátelé). Bohužel ve vaší situaci již není možné vám dát žádné další peníze. Můžete své blízké ujistit, že jsem poctiví poskytovatelé - žádné poplatky, žádné směnky ani žádné ručení majetkem. Pokud vám bude někdo ochoten pomoci, tak mi napište na lucie.brouckova@precerpano.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#3

Máte ještě stále zájem o 100 000 Kč na směnku? Mohl by jsem vám za rozumných podmínek zmíněné peníze zprostředkovat. Stačilo by doložit příjem a projít kontrolou dluhů. Peníze do 7 dnů v hotovosti na ruku. Michal Kohout

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Mladá Boleslav