Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Rychlá půjčka na OP bez doložení příjmu ihned?

Dobrý den, potřebovala bych rychle půjčit na OP, ale ihned. Jde mi o částku 40000 Kč, ale pouze na OP. Můj příjem činí 10000 Kč měsíčně, ale nemohu ho doložit. Majetkem ručit nemohu. Jsem v bankovním registru a mohu splácet maximálně 2000 Kč měsíčně. Nabídne mi ihned někdo poctivou nabídku bez poplatku předem a bez kontroly registru? Děkuji předem.

Jiřina Pekařová
Bydliště: Ústí nad Labem
Částka: 40000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Michal Kosina vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, Vaše úvěry jsme schopni sloučit. Požadujeme zástavu nemovitosti, nemovitost nemusí být vaše. V případě zájmu mně kontaktujte.

Telefon: 776687853
E-mail: michalkosina.mk@gmail.com
Sídlo: Praha 1

David Čech vám nabízí následující řešení

#2

Sjednám Vám se zástavou domu či bytu až 500000 Kč, bez dalšího dokládání příjmu a účelu. Peníze můžete mít takřka ihned, velmi rychle. Již do 48 hodin.

Telefon: neuvedeno
E-mail: cechpujcky@gmail.com
Sídlo: Brno

Marcela Navrátilová vám nabízí následující řešení

#3

Doložit příjem by jste u nás musela. Následně bychom Vám vyplatili až 60000 Kč na 48 měsíců. Na rozdíl od většiny nechceme platit poplatky předem a nemám telefonní čísla začínající předvolbou 900. Více informací ráda poskytnu na telefonu.

Telefon: +420724304435
E-mail: marcela-n@centrum.cz
Sídlo: Uherské Hradiště

Soukromý Investor vám nabízí následující řešení

#4

Stojí konečně o čestné a slušné jednání? Nebaví Vás neustále poslouchat, jak máte něco někomu poslat předem na jeho bankovní účet a že pak se uvidí? Nedokáži předem slíbit výši částky ani formu (na OP, bez doložení příjmu apod.). Ale mohu garantovat jednání na úrovni. A rychlé řešení.

Telefon: +420702947861
E-mail: nasepenize-vasepenize@seznam.cz
Sídlo: Praha 7

Barbora Nejedlá vám nabízí následující řešení

#5

Hledala jsem, ale stále nenacházím nikoho, kdo by byl ochotný mě schválit. Jsem již ochotná jednat o jakýchkoliv podmínkách. Například i o půjčce na OP nebo na směnku. Jsem schopná doložení příjmu, ale ne zástavy. Peníze potřebuji na rychlé doplacení dluhu u banky, kde mi hrozí exekuce. Budu souhlasit se všemi podmínkami a jsem připravená se okamžitě domluvit.

Telefon: 736272829
E-mail: nejedla.beru@seznam.cz
Sídlo: Praha 6