Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Rychlá půjčka 70000 Kč bez registru na splacení dluhů a půjček

Potřebuji rychlou půjčku 70 000 Kč bez registru na splacení pohledávek, dluhů a půjček od nejrůznějších společností. Hlavně mě pak tíží Home Credit, kde mi už zesplatnili dluh a hrozí mi exekucí. Toto všechno potřebuji splatit. Nejlépe do 2 dnů. Potřebuji narychlo (nejpozději do 2 dnů) půjčit 70000 Kč za jakýkoliv úrok. Mám dluhy u několika bankovních a ne bankovních společnosti. Jedna z těchto pohledávek už hrozí exekuci a tak to chci zastavit zavčasu, dokud to ještě jde a poplatky nenarůstají. Momentálně jsem nezaměstnaných a tedy vedeny na Úřadu práce, ale v posledních měsících procházím zaškolovacím procesem do nového zaměstnaní. Měsíčně jsem schopen platit 4000 Kč - 5000 Kč, ale to je moje maximum, co mohu v této chvíli dát. Samozřejmě pokud to půjde, tak doplatit případnou půjčku i jednorázově. Žiji sám a tedy nemám ani děti. Nemovitostí bohužel ručit nemohu. Beru jakoukoliv nabídku, ale poplatky předem neplatím. Děkuji za nabídky, pokud budou reálné vzhledem k mě situaci. Opravdu není moc času a tak si myslím, že to asi bude problém. Víc než dva dny nemám. Bohužel. Prosím o poctivé a rychlé nabídky.

Jan Winters
Bydliště: Olomouc
Částka: 70000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Profi úvěr vám nabízí následující řešení

#1

Nabízíme nebankovní produkty bez registru a bez podvodných praktik. Vaši žádost vyřídíme již do 24 hodin od podání žádosti a požadovaných 70000 Kč je přesně v limitu, který běžně poskytujeme. Vše bez zbytečného papírování.

Telefon: 603842125
E-mail: neuveden
Sídlo: Brno

Finance group vám nabízí následující řešení

#2

Požádejte si o poctivých 70000 Kč a nenechejte se znovu podvést, nevolejte na placené linky a ani neplaťte žádným zprostředkovatelům. Peníze můžete mít již do 30 minut na pobočce. Vyberte si jeden z našich produktů, získejte peníze rychle, na cokoliv, na splacení dluhů.

Telefon: 722214340
E-mail: neuveden
Sídlo: Nymburk

Volfova půjčka vám nabízí následující řešení

#3

Rychlá nebankovní půjčka, která může být vyplacena již do dvou dnů. A to v plné výši a bez vratných záloh. Máme dobrý úrok, solidní podmínky. Vše poctivé. Vyberte si některou naší nabídku pro bližší informace, nebo sepsání žádosti. A obratem nás požádejte. Ať se můžeme dát co nejdříve do řešení vaší situace a vašich dluhů.

Telefon: 773603226
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 10

Volfova půjčka vám nabízí následující řešení

#4

Dáme Vám peníze až do 600 000 Kč. Bez nahlížení do registru, nejsme banka, ale soukromí poskytovatelé. Nabízíme rychlé finance pro lidi, kteří mohou doložit svůj pravidelný příjem. Další informace na vyžádání.

Telefon: 777290530
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 10

Barbora Nejedlá vám nabízí následující řešení

#5

Potřebuji sehnat naprosto bleskově peníze na splacení mých dluhů a půjček. V opačném případě je na mě připravený exekutor. Velmi ráda bych si půjčila celou částku, abych to mohla doplatit a platit jen jeden dluh. Měsíčně bych mohla dávat až 4500 Kč. Ale bohužel potřebuji více než 70000 Kč.Jsem k zastižení na nejedla.beru@seznam.cz po celý dnešní i zítřejší den.

Telefon: 736272829
E-mail: nejedla.beru@seznam.cz
Sídlo: Praha 6