Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Rychlá půjčka 35 000 Kč na OP bez registru a poplatku

Nabídne někdo půjčku 35 000 Kč, která by mi mohla být vyplacena jen na OP. Nebo případně na směnku. Ale potřebuji to zařídit s vyplacením do dvou dnů. Velmi to spěchá a můžu tak akceptovat jenom rychlou půjčku, žádné čekání, žádné papírování ani dlouhé bankovní převody. Splatnost do půl roku nebo rozložení měsíčních splátek - záleží na Vašich podmínkách, já jsem připraven akceptovat obě možnosti. Vyšší úrok respektuji a jsem připraven vše zaplatit. Přijmu jen nabídky bez poplatku předem. Za případné nabídky děkuji. Prosím kontaktujte mě co nejdříve, velmi na peníze spěchám.

Lukáš Langer
Bydliště: Karlovy Vary
Částka: 35000 Kč Kč
6 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Renáta Skočková vám nabízí následující řešení

#1

Máte zástavu nemovitosti? Potom bych Vám mohla požadovaných 35000 Kč zajistit, ovšem je zde podmínka ručení domem nebo bytem. Kromě toho nás skoro nic jiného nezajímá. Můžete mít exekuce na plat, nemusíte mít zaměstnání nebo můžete být v registru. Pokud ručíte, tak se na nic jiného neptáme. Pokud máte zájem, tak se mi prosím ozvěte.

Telefon: 774273579
E-mail: zastavyvsem@seznam.cz
Sídlo: Olomouc

Antonín Machanský vám nabízí následující řešení

#2

Dobrý den, nezmínil jste z jakých zdrojů přichází Váš příjem? Pokud jste zaměstnanec, důchodce nebo podnikatel, tak bych Vám dokázal pomoci. Minimální hranice je 10000 Kč, maximální 400000 Kč (vše se zástavou nemovitosti). Rozhodněte se prosím, jestli by jste o moji nabídku měl zájem. Peníze by jste sice neměl do požadovaného data, ale pokusil bych se vyřešit vše co nejrychleji by šlo.

Telefon: 773508927
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 7

Zuzana Machová vám nabízí následující řešení

#3

Jste ve velkých dluzích a už nevíte jak se z nich dostat? Nepotřebujete náhodou rychlou půjčku 35000 Kč bez poplatku a bez registru protože potřebujete zaplatit jiné dluhy? Pokud ano, tak Vás mohu ze všeho dostat. Můžete podstoupit oddlužení - osobní bankrot. Peníze Vám nedám, ale pomohu z problémů.

Telefon: 604224977
E-mail: neuveden
Sídlo: Beroun

Volfová Petra vám nabízí následující řešení

#4

Pokud jste neuspěli v bance, tak můžete požádat o peníze u nás. Stačí nám dát do zástavy vaši nemovitost a obratem dostanete 35000 Kč. Všechno vám vyplatíme bez registru a bez poplatku. Ihned.

Telefon: 773603226
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 10

Iveta Traplová vám nabízí následující řešení

#5

Máme rychlou půjčku pro každého! Pokud máte čistý registr a žádný záznam, tak rychle požádejte.

Telefon: 774852559
E-mail: neuveden
Sídlo: České Budějovice

Tomáš Novák vám nabízí následující řešení

#6

Peníze můžete mít ještě dnes a to přes internet. Díky tomu, že budete žádat online přes internet, tak vás to nebude nic stát. Stačí si jenom níže vybrat jeden z našich produktů a poslat žádost. A to je vše. Vyberte si a pošlete nám online žádost. Kromě toho ani nevybíráme peníze předem (bez poplatku) a nejsme banka (bez registru). Peníze jsou od poctivého nebankovního investora. Všechny žádosti jsme schopni schválit již do jedné hodiny a peníze se pokusíme vyplatit co nejdříve to bude možné. Nic nezdržujeme, velmi rychlé jednání. Děkujeme za váš zájem. Žádejte ihned přes internet.

Telefon: 722656288
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 5