Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Rychlá nebankovní Půjčka pro OSVČ bez ručení a zástavy

Dobrý den, sháním půjčku bez registru, bez ručení a zástavy. Jedná se o realizaci podnikatelského záměru. Jsem OSVČ od 5.8.2013. Nebo hledám investora, který by byl ochoten pomoci v začátku. Prostředky budou použity jako vratná kauce. Jedna se o restauraci v blízkosti turisticky navštěvovaného místa. Nemám žádnou nemovitost k ručení apod. Děkuji za případné nabídky. Štefan Skrutek

Štefan Skrutek
Bydliště: Jeseník
Částka: 250000 Kč
7 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Volfová Petra vám nabízí následující řešení

#1

Nabízím jako zprostředkovatel zajištění oddlužení a osobního bankrotu. Nevybírám peníze předem a jednám velmi rychle. Zbavte se všech svých dluhů a vyřešte svoji minulost.

Telefon: 773603226
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 10

Pecha Radek vám nabízí následující řešení

#2

Jsem schopen Vám, jako OSVČ, zařídit rychlou nebankovní půjčku. Bohužel její maximální hranicí je 300 000 Kč. Pokud by jste měl o ni zájem, tak by jste mohl dostat jako OSVČ výhodné podmínky. U nás -neplatíte žádné poplatky a nikam nevoláte (v žádném případě ani na drahá placená čísla 900). Nabízíme všem žadatelům rychlé vyřízení online z pohodlí vašeho domova. Jen klikněte na spodní odkaz a vyplňte náš formulář. Nevadí nám záznam v registru, neprověřujeme tento fakt. Peníze jsou vypláceny bez ručitelé a zástavy. Jako podnikatel máte možnost odečtu z daní. Při schvalování posuzujeme hrubý obrat, ne příjmy. Máme nízké a výhodné úroky. Více informací na telefonu.

Telefon: 734301808
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 1

Petr Růžička vám nabízí následující řešení

#3

Hledáte rychlou půjčku pro OSVČ? Mám pro Vás řešení. Pracuji jako zprostředkovatel pro jednoho soukromého věřitele. Nabízím nebankovní produkty až do výše 300000 Kč. Pro více informací mě kontaktujte a na všem osttaním se dohodneme.

Telefon: 739121276
E-mail: neuveden
Sídlo: Kladno

Renata Tomanová vám nabízí následující řešení

#4

Živnostníci, OSVČ a podnikatelé pozor. Rychlá půjčka bez zdlouhavého papírování u mě čeká na vás. Peníze nabízím bez poplatku předem. Záznam v registru nevadí. Žádost vyřídíte po telefonu a na sepsání smlouvy v okolí Plzně přijedeme za Vámi. Vše bude provedeno zdarma bez placení záloh. Pro více konkrétních informací nás kontaktujte na telefonu 777826458 (můžete poslat i jen SMS). Zprostředkovatel vykonává zprostředkovatelskou činnost pro více věřitelů. Máme tedy pro Vás více možností. Vždy se snažíme najít nějakou schůdnou cestu pro každého.

Telefon: 777826458
E-mail: neuveden
Sídlo: Domažlice

Milan Karilčka vám nabízí následující řešení

#5

Dobrý den, měl bych zájem o investora pro můj podnikatelský záměr. Nechci to psát veřejně na internet, ale osobně Vám vše vysvětlím a doložím i připravené podklady. Má někdo zájem? Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuveden
Sídlo: Semily

Zdeněk Protivínský vám nabízí následující řešení

#6

Zaměstnanci, důchodci, rentiéři, OSVČ a s.r.o. získejte rychlé peníze od prověřené české společnosti, která nabízí poctivé nebankovní úvěry. Na rozdíl od jiných máte možno žádat o odklad splátek, nemusíte se bát o vaše záznamy v registru dlužníků a podvodných praktik. Peníze jsou bez ručení a bez zástavy.

Telefon: 603526984
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 9

N. Burianová vám nabízí následující řešení

#7

Posoudíme do 10 minut a vyplatíme peníze do 24 hodin. Pro podnikatele a živnostníky máme připraveno až 1 000 000 Kč. Ohledně zástavy a ručení mě prosím kontaktujte. Splátkový kalendář si vybíráte sami. Nastavíte si jej tak, jak to bude pro vás nejvýhodnější. Postup pouze podle zákona. Vše poctivě a bez podvodných praktik.

Telefon: 774273707
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 9