Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Rychlá nebankovní půjčka 100000 Kč (na cokoliv, bez udání účelu)

Dobrý den, Jsem Kozák Jan a asi jako každý druhý mladý člověk jsem dělal v minulosti hlouposti. A později si uvědomil, co vlastně udělal: Proto nyní sháním rychlou nebankovní půjčku 100000 Kč, nejlépe na cokoliv, abych nemusel udávat účel. Náš měsíční příjem s přítelkyní máme 18 000 Kč a bohužel nemáme ručitele ani majetek, kterým by jsme mohli ručit. Máme jedno dítě, které chodí do první třídy. Jsem veden ve sdružení SOLUS, protože jsem se opozdil se splátkami. Splácíme 3 splátky + nájem. A chtěli bychom splácet jednu věc + nájem. proto prosíme o rychlou nebankovní půjčku ve výši 100000 Kč. Peníze bychom použili na zaplacení všech půjček a dluhů, které máme. Z tohoto důvodu by bylo dobré, kdyby tato půjčka mohla být na cokoliv, bez udání účelu. Nemáme žádnou exekuci, insolvenci a ani nemáme osobní bankrot. Měsíčně by jsme byli schopni splácet 3000 Kč. Prosím o pomoc, nedávám zálohy předem. Už dvakrát jsem naletěl podvodným společnostem, kterým jsem dal peníze. Jedné 4000 Kč, Peritirum s.r.o. A druhé 6900 Kč (jméno společnosti si nepamatuji). A peníze jsem neviděl. Doufám, že už snad najdu pomoc, kterou dlouho hledám. A někoho, kdo mi pomůže začít znovu. kdyby se tady našel někdo, kdo by byl ochoten poskytnout rychlou nebankovní půjčku na 100000 Kč, tak bych mu byl nesmírně vděčný. Za odpovědi děkuji, Kozák Jan.

Kozák Jan
Bydliště: Klatovy
Částka: 100000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Zprostředkuji peníze vám nabízí následující řešení

#1

Pokud by jste mohl dát do zástavy nemovitost (rodinnou nebo od přátel), tak bych Vám mohl zařídit peníze až do 70% její odhadní ceny. Tedy i daleko více než 100000 Kč. Vám samotnému bez zástavy ale rychlou nebankovní půjčku na cokoliv nejsem schopen zařídit.

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Praha 7

Poctivý investor vám nabízí následující řešení

#2

Jelikož máte dluhy a žádný majetek, tak bych Vám půjčku poskytl pouze v případě, kdy by jste měl zástavu.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 10

Jarka Tomanová vám nabízí následující řešení

#3

Ráda bych s Vámi osobně mluvila o možnosti poskytnutí rychlé nebankovní půjčky 100 000 Kč - 160 000 Kč. Můžete zde napsat svůj email nebo telefon? Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: jarka.tomanova@post.cz
Sídlo: Zlín

Blanka Hranáčová vám nabízí následující řešení

#4

Sháním rychlou půjčku 180 tisíc korun. prosím pište na blanicka.zlin@email.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: blanicka.zlin@email.cz
Sídlo: Zlín

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#5

neberte si na svá bedra další a další nebankovní půjčky. Ukončete vše jednou pro vždy insolvencí. Pomůžeme Vám podat návrh, splnit podmínky a vše dotáhnout do zdárného konce. Pro sjednání pište na oddluzeni-cr@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Praha 8