Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Refinancování hypotéky a sloučení půjček do jednoho

Poptávám refinancování hypotéky a ostatních závazků. Zástava by byla novostavbou v hodnotě 2 750 000 Kč. Potřebuji sloučit všechny moje půjčky do jedné hypotéky. Mohu splácet okolo 15000 Kč měsíčně. Poptávám 2 350 000 Kč. Mám stálý příjem ze zahraničí už 16 roků. Více info osobně či po emailu. Děkuji, Kučera.

Antonín Kučera
Bydliště: Cheb
Částka: 2350000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Kačka Romanová vám nabízí následující řešení

#1

Běžně se nesetkám s tak vysokou žádostí, takže nejsem sto cokoliv slíbit. přece jen tři miliony korun na refinancování je hodně. U nás máme soukromé osoby, která dávají své vlastní finance. Takže nejsem schopna sdělit, jestli Vám dají na sloučení bezmála tři miliony korun. Za vyzkoušení nic nedáte (je to zdarma). Navštivte náš WEB a úplně dolů je formulář - ten POCTIVĚ vyplňte. My se Vám do tří hodin ozveme s výsledek. Pevně věřím, že Vám to nás vyjde a vyřešíte svoji hypotéku.

Telefon: 736908716
E-mail: kackaromanova@seznam.cz
Sídlo: Praha 10

Adam Hulák vám nabízí následující řešení

#2

Máte zástavu? Tak nám napište nebo zatelefonujte. Vyplácíme nedobrovolné dražby i exekuce. Není pro nás překážkou registr ani jiné nesplacené pohledávky.

Telefon: neuvedeno
E-mail: adam.hulak@seznam.cz
Sídlo: Chomutov

Oddlužení Čr vám nabízí následující řešení

#3

Nepřemýšlel jste o osobním bankrotu? Žádáte o moc peněz, nesjem si jista, jestli někdo solidní skutečně může vyplatit tak vysokou částku jednomu klientu. Zvažte insolvenci, ráda Vám s ní pomohu.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Jan Mareček vám nabízí následující řešení

#4

Již nevíte jak dál a všechno Vám přerůstá přes hlavu? Jsem finanční poradce, který se s podobnými klienty setkává každý den. Kontaktujte mě a doporučím Vám nejlepší řešení.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marecek-kunstat@seznam.cz
Sídlo: Brno

Josef Hnilička vám nabízí následující řešení

#5

Blíží se doba, kdy budu mít možnost refinancovat hypotéku na byt a rád bych všechny mé půjčky sloučil dohromady. Existuje zde nějaká společnost, která by mi mohla pomoci? jednalo by se o půjčku cca 1 600 000 Kč. Byt má hodnotu 1 100 000 Kč.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Nymburk