Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčte mi prosím peníze na směnku, kdo půjčí na směnku 20 tisíc?

Kontaktujte mě prosím, pokud mi můžete půjčit peníze na směnku. Dostala jsem se do tíživé finanční situace díky mému bývalému příteli. Žijeme se synem v pronajatém bytě (bez zástavy). Můj už dnes bývalý přítel nevím z jakého důvodu mi vzal peníze, které jsem měla připravené na nájem. A naházel je do automatu v domnění, že prý vyhraje další. Pro mě dost nepochopitelné takto utratit 20 tisíc, ale bohužel se stalo. Zůstala jsem bez peněz a teď tedy poptávám kontakt od někoho, kdo mi je dokáže urychleně půjčit na směnku. Sháněla jsem peníze kde se dá, ale peníze jsem nikde nesehnala. Jsem řádně pracující, dokonce chodím do dvou prací. Takže jsem schopná splácet měsíčně 3000 Kč. Najde se prosím někdo, kdo by mi mohl pomoc, potřebuji 20 tisíc? Je to pro mě a mého syna hodně důležité. Děkuji všem.

Vlasta Bočková
Bydliště: Praha 4
Částka: 20000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Mgr. Sandra Malaníková vám nabízí následující řešení

#1

Moje podmínky jsou následující: - nesmíte býti v registru - nesmíte býti v exekuci - nesmíte býti v insolvenci - musíte míti doložitelný příjem ze zaměstnání. Za těchto podmínek jsem Vám paní ochotná půjčit své vlastní peníze. Celých 20.000,-. Jste sto tyto podmínky splniti? Můžete mne kontaktovat na mé soukromé e-mailové schránce: mgr.sandra.malanikova@centrum.cz. Veškeré podmínky jsou na naší vzájemné domluvě a vždy jsem ochotná se domluvit na kompromisu.

Telefon: neuvedeno
E-mail: mgr.sandra.malanikova@centrum.cz
Sídlo: Praha 10

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#2

Dobrý den, zabývám se zprostředkováním nebankovních půjček - tj. pro klienty hledám nejvýhodnější společnosti a nejvýhodnější balíčky. Z Vašeho popisu mi není jasné, proč žádáte rovnou o půjčku na směnku? 20 tisíc by jsem Vám byla schopna zajistit během 2 dnů od některé ze zavedených nebankovních společností. Žádné poplatky, žádné lichvářské úroky - od skutečně solidní společnosti. Nevidím důvod, proč by jste měla sahat rovnou po směnce. Pokud mi zde na sebe zanecháte svůj kontakt, tak se na to můžeme společně podívat (preferuji telefonický kontakt). Samozřejmě za předpokladu, že jste v textu nezapomněla něco zmínit (například exekuce, insolvenci, vysoké zadlužení aj.). Jinak ve vaší žádosti skutečně nevidím sebemenší problém. Podívejme se na to společně!

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#3

Předpokládám, že Vaše dluhy jsou mnohem vyšší a 20 tisíc korun je jen na zalepení současné díry ve Vašem rozpočtu. Řeknu Vám co s tím - podívejte se ve svém okolí, mezi rodinou, mezi přáteli, kdo z nich vlastní nemovitost. Přesvědčte je, aby Vám jí umožnili ručit oproti mé půjčce. A máte vyhráno! Půjčím Vám až 65%/70% z hodnoty této nemovitosti. Obyčejně si žadatelé berou 500 000 Kč až 1 000 000 Kč, čímž se vyřeší kompletně všechny jejich dluhy! Vím, že toto rozhodnutí pro mnoho klientů nemusí být příjemné, mohou se před rodinou stydět. Ale jedná se o Vaši budoucnost. A toto může být jediné řešení, jak z toho ven. Nechávám zde svoji emailovou adresu, pujcka-se-zastavou@seznam.cz, obraťte se na mě. Pokud si nejste jista, kolik dlužíte, nebo neumíte jednat s věřiteli, tak jsem schopný nabídnout i finanční poradenství a odbornou pomoc. Nabízím vlídný a chápavý přístup. Jedinou podmínkou je zástava nemovitosti.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#4

Pokud skutečně máte veliké finanční starosti a došlo to až tak daleko, že hledáte, kdo vám půjčí peníze na směnku, tak by vás mohla zajímat insolvence. Chcete-li vědět více, jsem Vám k dispozici. Prvotní konzultace a představení insolvence je zcela zdarma.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Pavelka Ivan vám nabízí následující řešení

#5

Jsem 3 měsíce pozadu se splácením bankovního úvěru. Banka hrozí se zesplatněním. Přijmu jakoukoliv nabídku půjčky na směnku od soukromníka. Nebankovní nabídky nejsou řešením, nejsem již dostatečně bonitní. Insolvence rovněž není řešením. Potřebuji 340.000,-. Vše vysvětlím a vše doložím. Najde se soukromník, který mi prosím tyto peníze půjčí pouze na směnku? Jsem schopen splácet 5 000 Kč a po 6 měsících vše jednorázově doplatit. Případně směnka splatná za 6 měsíců, kdy vše vrátím včetně úroku. Volejte 726192837.

Telefon: 726192837
E-mail: pavelka.pov@gmail.com
Sídlo: Pardubice