Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčte mi na vyplacení exekucí a dluhů 200 000 Kč

Dobrý den, jelikož moje první investice, které jsem prodělal a nesprávné řešení a využití svých výdělků jsem rychle a neuváženě "poutrácel", převzal jsem dluhy po své mámě. Díky čemuž jsem se dostal do exekuce a registru dlužníků bych. Rád se postavil svým finančním problémům a začal opětovně žít život, jako běžný člověk. Díky půjčce, o kterou žádám bych se vyhnul několika problémům a mohl bych se konečně odrazit od dna, na kterém se právě nacházím. Můj zdroj měsíčních přijmu je zhruba kolem 20 000 Kč měsíčně. Měsíčně jsem schopen splácet 5 000 Kč. Děti nemám a výdaje jen pouze na sebe samotného. Nacházím se v registru dlužníků a jsem v exekuci. Peníze chci použít na vyrovnání svých malých dluhů a sjednotit tak veškeré své dluhy do jednoho celku, což by byla půjčka od Vás.

Zdeněk Malota
Bydliště: Olomouc
Částka: 200000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Sandra Lukašíková vám nabízí následující řešení

#1

Podle vašeho popisu odhaduji, že by jsem vám byla schopna zajistit půjčku ve výši 160 000 Kč - 170 000 Kč. Tedy ne celou částku, ale naprostou většinu. Peníze by byly vázána čistě na vyplacení exekucí a dluhů, účelové. Ne na nákup zboží aj. Pokud vám tato nabídka vyhovuje, tak mě prosím kontaktujte. nebo navštivte naše www stránky pro další podrobnosti. Děkuji a s přátelským pozdravem Sandra Lukašíková.

Telefon: 736262028
E-mail: sandra.lukasikova@seznam.cz
Sídlo: Frýdek-Místek

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#2

Nic neslibuji, zvláště pokud jsou ve hře exekuce. Ale v nebankovním sektoru se pohybuji již několik let a jsem schopná peníze zajistit i v beznadějných případech. Zkušenosti a praxe, díky tomu dokáži najít i menší společnosti, které nemají na internetu placenou reklamu a které není jednoduché najít. Trochu problém je, že peníze musí sloužit na vyplacení exekucí a dluhů. Ale můžeme se na to podívat a pokusit se něco najít. Za mé služby klienti neplatí nic předem. Kontakt: lucie.brouckova@precerpano.cz. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#3

Zprostředkuji peníze od soukromých osob a investorů. Peníze pocházejí ze soukromých zdrojů, nemusíte tak splňovat běžné podmínky, které po vás vyžadují běžné nebankovní firmy nebo bankovní společnosti. Vždy se lze domluvit na kompromisu. Peníze je možno využít na vyplacení půjček, vyplacení dluhů, vyplacení exekucí nebo i zástav na nemovitosti. Zprostředkuji 1 000 Kč - 20 000 Kč bez doložení příjmu. Až 40 000 Kč s doložením příjmu ze zaměstnání. Až 166 000 Kč s doložením příjmu, bez registru a bez zástavy. Až 400 000 Kč s doložením příjmu, bez registru , bez exekucí. Až 10 000 000 Kč se zástavou nemovitosti v minimální hodnotě 75% z požadované částky. Věřím, že je vždy možno najít kompromis, který vyhovuje obou stranám. Zanechejte zde Vaše kontaktní informace, budu vás kontaktovat ohledně vaší nové nebankovní půjčky na své vlastní náklady. Známka poctivosti: jako zprostředkovatel nevyžaduji poplatek předem, nevybírám od žadatelů provize a nesepisujete smlouvy před schválením půjčky. Věřím, že dokáži pomoci i ve Vašem případě.

Telefon: 736219830
E-mail: zprostredkuji-penize@seznam.cz
Sídlo: Praha 7

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#4

Dobrý den, pokud máte dluhy a dokonce již i exekuce, tak by možná bylo na čase začít uvažovat o osobním oddlužení. Další 3 až 5 let vám budou zůstávat peníze jen na nájem a jídlo, všechny ostatní peníze půjdou věřitelům. Po uplynutí stanovené doby (insolvenčním soudem) by vám byly všechny ostatní závazky odpuštěny. Dle mě je to lepší řešení, než si brát další nebankovní půjčku a vyplácet půjčky a exekuce dalším dluhem. Mohu vám s tím pomoci, zdarma zkonzultuji, samotné oddlužení je již placený úkon.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

ing. Michal Zapletal vám nabízí následující řešení

#5

Bez předběžné konzultace vám nejsem schopen nic slíbit, ale pokud vaše dluhy nepřekračují hranici 200 000 Kč, o které žádáte, tak by jsem vám mohl vypracovat nabídku. Osobní schůzka možná v Praze, jinak vše telefonicky a přes internet. Máte-li zájem, zanechte mi zde prosím vzkaz. Děkuji, ing. Michal Zapletal.

Telefon: neuvedeno
E-mail: michal.zapletal.1986@seznam.cz
Sídlo: Praha 3