Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčte mi 500 000 Kč na vyplacení půjček, sloučení. Soukromníci

Sjednocení celkových 3 závazků v celkové výši pod cca 500 000,- Kč. Nejsem po splatnosti, nejsem v registru. Účel by měl být snížení měsíčních splátek. Dobrý den. Měl bych zájem o sjednocení 3 závazků o konkrétní celkové výši 450 000,- Kč. Důležité informace: Jen jeden z závazků je veden na moje rodné číslo, ani jeden ze závazků není po splatnosti a ani jednou se splátka neopozdila, nemám na sebe vedenou exekuci ani nic podobného, jsem bezdětný svobodný. Zaměstnání mám: smlouva na dobu neurčitou, průměrný měsíční příjem 13 000,- Kč. Měl bych možnost ručitele s obdobným příjmem, ale s smlouvou na určitou, moje přítelkyně. Celková částka kterou měsíčně splácím (11 450,- Kč). Moje představa splátka 6000,- měsíčně s příplatkem maximálně do 100 000,- navíc, tudíž s celkovou částku splatnou spotřebitelem do 550 000,- Kč. Tedy by jsem přeplatil o 100 000,-, což je podle mě velmi dobrá nabídka. Předem děkuji za nabídky, které mi můžete posílat na můj email nebo mi můžete i přímo zatelefonovat. Preferuji soukromníky, investory a všechny, kteří mi mohou takto vyjít vstříc.

Vojtěch Jaroš
Bydliště: Blansko
Částka: 500000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý Investor vám nabízí následující řešení

#1

Pokud máte zástavu (dům, byt, pozemek, automobil), tak dokáži pomoci. nemusí být v plné hodnotě půjčky, ale musí dosahovat alespoň 65%. Bez toho vám bohužel 500 000 Kč nemohu zařídit. Pokud tuto podmínku jste schopen splnit, tak mi napište vaše telefonní číslo. A obratem se vám ozvu. Peníze následně samozřejmě můžete použít naprosto na cokoliv, klidně i vyplacení a sloučení daných pohledávek. Děkuji.

Telefon: 0042073629282
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 3

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Obávám se, že vám nikdo 500 000 Kč jen tak bez zástavy nedá. Alespoň jsem se v nebankovním sektoru nikdo s takovou nabídnou nesetkala. A již vůbec ne od soukromníků. Pokud mě kontaktujete, oddluzeni-cr@seznam.cz, tak by jste se mohli bavit o osobním bankrotu. Během pár let budete zcela bez dluhů a ani je všechny nemusíte splácet. Není to procházka růžovou zahradou, ale za ten výsledek to stojí. A bude to mnohem rychleji vyřešeno, než pokud si někde půjčíte na sloučení a vyplacení...to by jste takto splácela 30 let. S oddlužením to máte za 3 až 5 let hotové.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#3

Živím se zprostředkováním peněz od soukromých investorů. Tvořím most mezi obyčejným člověkem, který potřebuje půjčit peníze a bohatými soukromými osobami, které chtějí zhodnotit své peníze. Zanechejte zde své telefonní číslo a pokusím se vám zajistit financování ze soukromého sektoru. Garantuji poctivé jednání (ne poplatky, ne směnky), rychlé vyřízení (peníze zpravidla do 4 dnů) a vysokou prostupnost žádostí (schváleno až 60% žádostí). Děkuji, s pozdravem Kohout M.

Telefon: 00420736252028
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Ostrava

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#4

Dím vám celých 500 000 Kč, splátku si můžete stanovit dle svých možností. Požadujeme zástavu nemovitosti, která ovšem nemusí být ve vašem vlastnictví. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#5

Ještě by jsem rád dodal, že neprověřujeme registry, nedíváme se na nesplacené půjčky, neřešíme váš příjem a ani momentální finanční bonitu. Skutečně nám stačí pouze zástava - a jste schválena.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9