Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčky pro lidi s exekucemi - pomoc s exekucemi?

Hledám firmu nebo osobu, která je ochotna nabídnout pomoc s exekucemi. Potřebovali bychom vyplatit půjčku pro lidi s exekucemi, jde o cca 350 000 Kč. Bohužel zástavu nemáme, ale jsme schopni měsíčně splácet do 5 000 Kč. Našel by se někdo, kdo by rychle a bez podvodů půjčil? Budeme moc rádi. Vše jen opravdu bez podvodů, jen solidní jednání. Prosíme moc o pomoc. Je prosím nějaká šance? Ozvěte se. Děkujeme

I.T.
Bydliště: Ostrava
Částka: 350000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Dražby a exekuce vám nabízí následující řešení

#1

Nabízíme peníze na vyplacení exekucí formu zpětného leasingu. Možná cizí slovo, ale vše Vám vysvětlíme. Jde o to, že nám prodáte vaši nemovitost. A následně nám ji budete splácet. Jakmile vše zaplatíte, tak bude opět vaše. Je to podobný princip jako když si berete auto na leasing. Rychlá pomoc s exekucemi bez poplatků předem a jiných podvodů. Seriózní pomoc.

Telefon: +420733183289
E-mail: neuveden
Sídlo: Olomouc

Housing Invest s.r.o vám nabízí následující řešení

#2

Poskytujeme úvěry z VLASTNÍCH zdrojů lidem s exekucemi již od roku 2002! Za tu dobu máme spousty a spousty spokojených klientů. Jedinou naší podmínkou je, aby jste měli nemovitost k zástavě - nemusí být ani vaše. Může být i rodinná či vašich přátel. Neřešíme jestli jste v registru nebo máte jiné finanční problémy. Jen zástava nemovitosti a 350000 Kč je okamžitě vašich. Žádné podvody, poplatky apod. Jsme poctiví poskytovatelé.

Telefon: 773083200
E-mail: neuveden
Sídlo: Mělník

Kučera Lukáš vám nabízí následující řešení

#3

Nabízím pomoc lidem s exekucemi pomoc s řešením jejich problémů. Tedy i Vám. Můžete ode mě dostat až 20 000 Kč na pouhý občanský průkaz. Nic jiné nemusíte dokládat a ani nemusíte ručit domem či bytem. Při extra neudržitelné situaci lze podstoupit i oddlužení. Telefon 731923006.

Telefon: 731923006
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 8

Rychlá pomoc vám nabízí následující řešení

#4

Vaše situace není v žádném případě jednoduchá. Nevlastníte žádný majetek a jste s exekucemi na krku. Proto nabízím, že pro Vás vše zastavíme a podstoupíte oddlužení, osobní bankrot a vstoupíte do insolvence. Budete muset splácet i nadále, ale z mého pohledu je to jediné možné řešení. Klikněte na naše internetové stránce nahoře. A vyplňte kontaktní formulář na našem webu.

Telefon: 725440020
E-mail: neuveden
Sídlo: Pardubice

Daniel Malina vám nabízí následující řešení

#5

Prosím, taky jsem měl exekuce a protože jsem nenašel žádnou pomoc, tak jsem spadl až do insolvence. Najde se někdo, kdo by mi pomohl a půjčil peníze? nemůžu najít nikoho, kdo by půjčil lidem v insolvenci. Ozvěte se na daniel.malina@centrum.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: daniel.malina@centrum.cz
Sídlo: Praha 6