Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka ve vážné finanční tísni, nutně potřebuji okamžitě peníze

Potřebuji půjčku 150 000 Kč, protože jsem ve vážné finanční tísni. Jsem zaměstnaná a zároveň i OSVČ. Mohu splácet 5000 Kč. Ale jsem určitě zapsaná do registru u bank. Našel by se moc prosím někdo tak hodný, kdo by mi mohl okamžitě poslat tyto peníze? Nutně je potřebuji co nejdříve. Všechno vám vrátím a nebudu nic dlužná, i úrok zaplatím.

Jana Tkáčová
Bydliště: Frýdek-Místek
Částka: 150 000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý investor vám nabízí následující řešení

#1

Jsme schopni okamžitě pomoci. Ovšem musela by jste snížit své požadavky. Stačilo by Vám cca 60 000 Kč až 70 000 Kč? (viz naše internetové stránky). To bych viděl velmi reálně, že by jsme Vám mohli vyplatit. Jsme solidní - žádný poplatek. A pomůžeme skoro každému z finanční tísně či momentálního výpadku příjmu.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Ve finanční tísni není cestou ven další úvěr a další závazek. V takovém případě volte osobní bankrot. Zůstane Vám životní minimum, splácet budete po 3 až 5 let. Následně Vám bude zbývající část odpuštěna. Kontakt: oddluzeni-cr@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Peníze se zástavou vám nabízí následující řešení

#3

Ve finanční tísni se vždy můžete spolehnout na nás. Je jedno, jak beznadějně může situace vypadat. A zda-li jste byli odmítnuti kvůli nedostatečném příjmu, nedoložitelné práci nebo kvůli zkušební době. Pro nás nejsou tyto skutečnosti důležité. My máme jen jedinou podmínku a to v podobě ručení (RD, byt, družstevní) - do 70%. Vyplacení okamžitě po podpisu. Napište na pujcka-se-zastavou@seznam.cz. Budete Vás kontaktovat ještě dnes a okamžitě začneme Vaše požadavky řešit.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Hradec Králové

Markéta Kuželková vám nabízí následující řešení

#4

Jako maminka na MD jsem se ocitla ve vážné finanční tísni. Nebyla jsem schopná splácet a nyní nutně potřebuji okamžitě peníze na vrácení celého dluhu. Cetelem + Home Credit po mě nyní vyžadují celých 50 000 Kč, které jako maminka na MD prostě nemám. A do exekuce se dostat nechci. Pomůže někdo z vážné finanční tísně? Pište na marketa.kuzelkova@seznam.cz. Děkuji!

Telefon: neuvedeno
E-mail: marketa.kuzelkova@seznam.cz
Sídlo: Kladno

Barbora Nejedlá vám nabízí následující řešení

#5

Měla jsem úvěr u banky, ale nebyla jsem schopná ho platit. Vala jsem si kvůli němu i menší nebankovní půjčky, ale nyní ho chtějí celý doplatit. Jsem ve vážné finanční tísni a nutně potřebuji peníze, abych jim vše vrátila. Není to žádná srandu, celkem dlužím okolo tři sta tisíc korun. Napište mi na nejedla.beru@seznam.cz jestli bychom se mohli nějak domluvit. Já jsem otevřená absolutně všem podmínkám.

Telefon: 736272829
E-mail: nejedla.beru@seznam.cz
Sídlo: Praha 6