Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka v Ostravě ihned v hotovosti na ruku? Od soukromé osoby

Hledám soukromou osobu, která by byla ochotna v Ostravě půjčit v hotovosti na ruku peníze. Za solidní úrok na smlouvu, potřebuji 18 000 Kč. Nebankovní společnosti s nepřiměřenými úroky a podvodníky nechci. Předem děkuji za poslané nabídky. Pokud můžete, napište mi nabídky SMS zprávou. Mockrát Vám děkuji.

Ivana
Bydliště: Ostrava
Částka: 18000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Aneta Peak vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, jsem z Ostravy a mohla bych Vám zajistit peníze v hotovosti na ruku (od soukromé osoby). Budete k tomu potřebovat dva doklady totožnosti a nemusíte dokládat příjem - v tom případě maximálně 10 000 Kč. Pokud by jste dokládala příjem, tak vyplatíme celých požadovaných 18000 Kč. Ostatně klikněte na naše internetové stránky pro více informací, je tam vše rozepsáno. Nebo mi kdykoliv během dne zatelefonujte a probereme to osobně.

Telefon: 82619872
E-mail: anetka.peak@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Renáta Skočková vám nabízí následující řešení

#2

Ostrava, zprostředkujeme peníze po území celé České republiky. Financujeme od 50 000 až do 70% z ceny nemovitosti. Schválíme a posoudíme již do 24 hodin a do 48 hodin máte peníze. Nedokazujete účel úvěru. Bez náhledu do registrů, bez dokládání příjmu, bez ručitele, bez poplatků předem. Volejte na 608795747 nebo pište na uverovapohotovost@seznam.cz. Ale jen se zástavou.

Telefon: 608795747
E-mail: uverovapohotovost@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#3

Máte pocit, že Vám vše přerůstá přes hlavu a svět se boří? Nevěšte hlavu, pomůžeme Vám. Pomůžeme Vám podstoupit osobní bankrot. Již za 3 roky můžete být zcela bez dluhů. A nebudete muset splácet každou splátku novým úvěrem. Dostaňte se z kolotoče jednou pro vždy.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Adam Hulák vám nabízí následující řešení

#4

Je-li Vaše žádost stále aktuální, tak Vám mohu slíbit půjčku ihned v hotovosti na ruku od soukromé osoby za poctivých podmínek. Není třeba shánět žádná potvrzení, stačí splnit základní kritéria. Je možno se domluvit i v Ostravě. Děkuji za přečtení mé reakce.

Telefon: neuvedeno
E-mail: adam.hulak@seznam.cz
Sídlo: Praha 6

Barbora Nejedlá vám nabízí následující řešení

#5

Prosím najde se někdo, kdo by pomohl vyplatit hrozící katastrofu? Exekutor si na mě už brousí zuby a já do konce týdne musím zaplatit celý úvěr. Nemusí to být v hotovosti na ruku, ale peníze potřebuji takřka ihned. Jedná se o řádově cca 300 tisíc. Nejlíp mi pošlete nabídky od soukromé osoby, protože nikdo jiný mi nechce pomoci. Nebankovní firmy jsou zkoušela všechny, takže se nemusíte ani namáhat. Email nejedla.beru@seznam.cz. Ostrava

Telefon: 736272829
E-mail: nejedla.beru@seznam.cz
Sídlo: Ostrava