Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka v insolvenci (od soukromé osoby, investora) ihned

Hledám solidního investora nebo soukromou osobu, která by mi mohla poskytnout peníze v insolvenci. Jsem sice v insolvenčním řízení, ale díky těžkému úrazu mě propustili z práce. A vznikl mi dluh na nájemném. Zaměstnání již mám, mohu splácet 2000 Kč - 3000 Kč. Spěchá, protože potřebuji doplatit dlužný nájem. Poplatek neposílám, už jsem se dost napálila. Pomoc hledám ihned, nemůžu čekat měsíce na schválení a vyplacení.

Iveta Fráňová
Bydliště: Jindřichův Hradec
Částka: 20000 Kč
6 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý investor vám nabízí následující řešení

#1

V insolvenci Vám bohužel v žádném případě nepůjčíme. Musela by jste najít člověka, který vše vzal na sebe (druha, přítele, rodinného příslušníka). Nasměrujte jej na naše www stránky a nechejte jej vyplnit všechny údaje. Pokud úspěšně projde, tak dostanete požadovanou částku. Vám samotné ale pomoci nemohu.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Máte těžké finanční problémy a marně hledáte cestu ven? je mnoho podobných lidí, kteří již nevěděli kam se dále obrátit. A my jsme jim pomohli. Zařídili jsme jim insolvenci. Již žádné podvodné soukromé osoby, již žádné strachování z toho, co bude zítra. Bylo jim určeno životní minimum a zbytek jde na splátky. A v rozmezí 3 až 5 let jim bude zůstatek odpuštěn. Máte taky zájem? Kontakt: oddluzeni-cr@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Peníze se zástavou vám nabízí následující řešení

#3

Nikdy na českém trhu neschválí půjčku v insolvenci. Až na nás. Proč? Vede nás k tomu jediný důvod, kterým je ručení nemovitostí. Pokud ji klient poskytne (zápis do katastru nemovitostí), tak nás další skutečnosti nepálí. Vždy přihlížíme ke stavu žadatele a jsme schopní jednat o konkrétních podmínkách (výše splátky/RPSN). Máte zájem o jednání se soukromou osobou, která bude vašim novým finančním investorem? Obraťte se na mě pujcka-se-zastavou@seznam.cz. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Hradec Králové

Adam Hulák vám nabízí následující řešení

#4

Poskytuji peníze ze soukromých zdrojů. Nemohu vůbec nic slíbit, ale myslím si, že by jsme pro Vás našli nějaký řešení (i když asi z vysokým úrokem). Kontaktujte mě, kde jinde hledat půjčku v insolvenci, než u soukromé osoby? Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: adam.hulak@seznam.cz
Sídlo: Praha 6

Tamara Novotná vám nabízí následující řešení

#5

Už 3 měsíce jsem v insolvenci, ale nevyhovuje mi to. Peníze, které mi měsíčně zůstanou, nestačí na provoz domácnosti a nechci aby dítě trpělo kvůli mým chybám. Hledám soukromou osobu nebo investora, který by vyplatil 240 000 Kč insolvenci. Najdu nějakou nabídku?

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Praha 3

Petr Hubáček vám nabízí následující řešení

#6

Dobrý den, jsem v insolvenci jako všichni lidi, co tady píší. A potřeboval bych poradit, jak se z toho dostat a vyplatit ji. Jestli by bylo možno od vás doplatit tu insolvenci a potom splácet nějakou soukromou půjčku přímo vám. Protože už nechci splácet tak jako doposud a za podmínek, které mi určili. Zbývá mi tam doplatit asi 60000 Kč. Pokud by to bylo možné, tak mi prosím napište email nebo zatelefonujte.

Telefon: 605143255
E-mail: hubingr@seznam.cz
Sídlo: Písek