Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka v insolvenci na účet - poctivý investor?

Dobrý den. Potřeboval bych nutně půjčku 10 000 Kč až 15 000 Kč. Od poctivého investora bez poplatků předem. Jsem bohužel v registru a mám dokonce podaný návrh na insolvenci. Tím se sice řeší situace dluhů, ale je tady ještě jeden problém, který mi způsobil zaměstnavatel. A to svým dvouměsíčním snížením prémii na minimum. Důvod udal jako snížení zakázek. Tudíž byly prostoje. Už je sice situace stabilní, ale mě tímto vznikl dluh na nájmu. Prosím kohokoliv o pomoc. Mám zažádáno o insolvenci, takže kdyby to bylo možné i v insolvenci a poslat mi to na účet co nejdříve. Velmi to spěchá.

Rostislav Štefanka
Bydliště: Karviná
Částka: 15000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Naďa Burianová vám nabízí následující řešení

#1

Pokud jsem to správně pochopila, tak v insolvenci nejste. Jste zaměstnaných? Mohla bych zajistit až 200 000 Kč. Bez registru od poctivého investora. Více například na našich WWW stránkách nebo volejte na můj telefon. Vše je samozřejmě zdarma a bez poplatku.

Telefon: +420774273707
E-mail: nabur1@seznam.cz
Sídlo: Praha 3

Finance vám nabízí následující řešení

#2

Zastupujeme poctivé investory, ovšem nejsme si jistí s insolvencí. Nemáte případně někoho, kdo by byl bez ní? Můžete mi napsat nebo vyplnit náš formulář na internetu. Peníze posíláme na účet ihned po podpisu.

Telefon: 722214340
E-mail: financegrup@seznam.cz
Sídlo: Beroun

Alena Lintnerová vám nabízí následující řešení

#3

Máme nejrychlejší produkty v ČR. Nepodmiňujeme nic papírováním a byrokracií. Snažíme se pomoci co nejdříve. Jestli i v insolvenci, to záleží na posouzení. Máme jen poctivé investory. Zatelefonujte nebo napište přes WWW o více informací.

Telefon: 608744386
E-mail: alintnerova@seznam.cz
Sídlo: Sokolov

Zuzana Machová vám nabízí následující řešení

#4

Nabízím Vám podstoupit insolvenci (osobní bankrot) bez podvodu. Nebereme žádné peníze předem. Vše probíhá dle dle zákona č. 182/2006Sb. Více informací na telefonním čísle.

Telefon: 604224977
E-mail: oddluzeni.machova@email.cz Kč
Sídlo: Beroun

Daniel Malina vám nabízí následující řešení

#5

Jsem v insolvenci a nemůžu nikde žádat. Potřeboval by jsem půjčku asi na cca 1 měsíc? Jsem ale bez bankovního účtu, vše co by mi na něj přišlo, by mi vzali. Tak kdyby to šlo v hotovosti. Děkuji, daniel.malina@centrum.cz

Telefon: neuvedeno
E-mail: daniel.malina@centrum.cz
Sídlo: Praha 10