Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka v insolvenci - Kdo půjčí peníze? Investoři, osoby, soukromníci

Dobrý den, hledáme radu kam se obrátit s žádostí o půjčku v insolvenci. S manželem jsme naletěli podvodníkům (dosud běží trestní vyšetřování). Následkem čeho jsem se ocitli oba dva v insolvenci. Tuto řádně hradíme a chtěli bychom si zpět koupit náš dům. Peníze i přes placení insolvence máme, ale banka nám samozřejmě půjčit bez zástavy nechce. A dům je díky novým majitelům také ve vlastnictví insolvenčního správce. S tímto již jednáme a odkupu brání pouze to, že nemůžeme sehnat jak bankovní, tak nebankovní "půjčku". Mohl by nám, prosím, někdo poradit, kam se s žádostí o nebankovní pomoc obrátit? Existují privátní investoři, soukromé osoby nebo podnikatelé s vlastním kapitálem, na které se lze obrátit? Na internetu mnohdy čtu o nabídkách právě od takovýchto subjektů, ale nevím kde podat žádost. Děkuji buď za vysvětlení mých možností nebo i přímo o nabídku půjčky. Eva Susová s manželem.

Eva Susová
Bydliště: Karlovy Vary
Částka: 1.500.000,- Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#1

Na rovinu - pokud máte insolvenci, tak s vámi pravděpodobně nikdo nebude ani jednat. Jedním z hlavních důvodů je legální pohled na věc, kdy by půjčující mohl přijít o značnou část svých peněz, případně o všechny. A to již tím způsobem, že by byl zahrnut do vaší insolvence, nebo by prostředky byly použity na úhradu dluhu věřitelům.

Z tohoto důvodu nevěřím, že by vám byl někdo ochotný pomoci. Alespoň ne klasickou cestou, kdy by vše bylo psáno na smlouvu. Jedinou cestu by jsem viděla, pokud by se to napsalo na směnku s budoucím datem nebo by se jednalo o soukromou domluvu. Ale u klasických bankovních a nebankovních subjektů dle mého nemáte šanci.

Telefon: 726192837
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#2

Dobrý den, v první řadě si musíte vyřešit vaši probíhající insolvenci (=doplatit ji, vyplatit ji). To, že si vezmete od někoho peníze nebo se vám jiným způsobem podaří získat danou nemovitost vůbec nic neřeší. Protože s největší pravděpodobností Vám insolvenční soud danou nemovitost opět zabaví a opět prodá v nedobrovolné dražbě a peníze použije na vyplacení vašich věřitelů. Dle mého je úplně zbytečné hledat investory, osoby nebo soukromníky a jiné poskytovatele ve stavu, kdy nemáte dořešeno oddlužení. Prvním Vašim krokem musí být ukončení oddlužení. Následně se můžete začít zabývat nabytím nemovitosti.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#3

Doporučuji vám, aby jste se společně s manželem obrátili na svého insolvenčního správce. Případně na vašeho poradce, který vám pomáhal vypracovat návrh na oddlužení. A celou situaci řešte přímo s nimi. Bez znalosti vaší konkrétní situace by jsme vám mohli poradit řešení, které by bylo v rozporu s podmínkami vaší insolvence. A mohlo by hrozit i případné okamžité zesplatnění.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

ing. Michal Zapletal vám nabízí následující řešení

#4

Máte ve svém blízkém okolí někoho, kdo by mohl ručit nemovitostí? Byl by jsem schopen vám zajistit takovou půjčku, kde by se ručilo jejich majetkem a vy by jste mohli získat svůj dům zpět. Vzhledem k žádané částce odhaduji, že by jejich nemovitost musela mít hodnotu minimálně 2.800.000 Kč. Pokud to vidíte reálně, tak se mi prosím ozvěte na michal.zapletal.1986@seznam.cz. Nemusí se jednat ani o majetek vašich rodinných příslušníků. Může se jednat i o majetek přátel nebo kolegů ze zaměstnání. Děkuji a přeji hezký den.

Telefon: neuvedeno
E-mail: michal.zapletal.1986@seznam.cz
Sídlo: Praha 3

Pavel Mareček vám nabízí následující řešení

#5

Zdravím, moc prosím o půjčku 50000 Kč. Jsem již druhým rokem v insolvenci a poctivě platím, ale minulý týden jsem měl nějaké výdaje a s tím co mi každý měsíc zbývá, to nejde. Prosím všechny soukromníky, kteří by mi mohli soukromě půjčit, aby mi napsali na marecek-kunstat@seznam.cz. Bydlím kousek od Brna, Kunštát. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marecek-kunstat@seznam.cz
Sídlo: Brno