Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka pro začínající mladou rodinu s miminkem - Kdo pomůže?

Jsme mladý pár s miminkem, který se dostal skrz velké výdaje za miminko a vysoký nájem dostal do šlamastiky. A nedaří se nám najít nikoho, kdo by byl ochoten pomoci mladé začínající rodině s miminkem. Touto cestou se snažím najít poslední řešení. Jinak už pro mě život bude bezcenný. Během chvíle člověk může přijít o všechno co má a hlavně o rodinu. O rodinu přijít nehodlám a proto tento způsob. Přijmu i nabídky od soukromníků, kteří mají vyšší úrokové sazby. Schopen splácet již jsem, ale dluhy které nestíhám splácet se mi zvětšují a hromadí. Není to extra částka, ale jsou to špatné společnosti, se kterými není třeba mít problém. Dohromady nám to prozatím dělá 50000 Kč. A i když to není moc, tak se to rychle zvětšuje a nechci aby se to vymklo kontrole. Peníze poslouží na nějaké věcičky pro miminko a samozřejmě dárečky a na dluhy (prostě co si mladá začínající rodina potřebuje zaplatit). Pokud se najde člověk, který pomůže budu mu napořád vděčný. Nabídněte nás prosím všechny podmínky. Byl bych velmi rád, kdyby se našla nabídka, která by mohla být vyplacena co nejrychleji. Díky, moc budu čekat na odpověď.

Adam Majdiak, Hana Vaculová
Bydliště: Vsetín
Částka: 50000 Kč
3 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Blanka Vaníčková vám nabízí následující řešení

#1

Jsem mladá maminka, která je sama s miminkem a každý měsíc musí platit 7000 Kč na splátkách. A už to několik měsíců nezvládám. Našla by se i pro mě nějaká konsolidace nebo někdo, kdo pomůže? těsně po porodu mě opustil přítel, se kterým jsem měla naplánovanou rodinu a i společnou budoucnost. A teď se v tom topím a nevím jak ven. prosím pište na blanicka.zlin@email.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: blanicka.zlin@email.cz
Sídlo: Zlín

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#2

Pokud jste na MD, tak u nás neprojdete. Ale možná by prošel váš přítel? Takže se chci zeptat, jak to vypadá s doložením jeho příjmu - je možné od něj získat potvrzení o příjmu? Pokud nemá žádné dluhy, exekuce ani opožděné splátky, tak by jsme to mohli napsat na něj (za jeho souhlasu). Byl by perfektní adept na naši nebankovní půjčku. Ovšem to doložení příjmu je podmínkou. Výplatní páska není dostatečná. V případě, že by to bylo již možné, tak bychom mohli vše velmi rychle vyřídit a i vám vyplatit požadované peníze. Pokud by vám ovšem nevadilo, že maximální výše je 40 000 Kč (vy požadujete 50 000 Kč). To by ale snad byla již drobnost. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

ing. Michal Zapletal vám nabízí následující řešení

#3

Jste schopni podložit své příjmy a i dokázat, že si můžete dovolit pravidelně splácet naši splátku? Poté neváhejte a požádejte si u nás až o 160 000 Kč ihned na váš bankovní účet. Nabídka platí pro zaměstnance, živnostníky a podnikatele. Důchodce, maminky na MD a studenty bohužel neschvalujeme. Děkuji, žádejte ihned!

Telefon: neuvedeno
E-mail: michal.zapletal.1986@seznam.cz
Sídlo: Praha 3