Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka pro nový začátek - 1 000 000 Kč (nejlépe na směnku)

Dobrý den, sháním půjčku pro nový začátek do života. Abych si vše urovnal a začal nový život bez dluhů a finančních problémů. Potřebuji 1 000 000 nejlépe na směnku. Peníze použiji na zaplacení svých dluhů a exekucí, abych se toho jednou pro vždy zbavil. Jsem pracující a plat mám kolem 20 000 Kč měsíčně. Bohužel nemám nemovitost na ručení ani zástavu. Jediným čím mohu ručit je směnka. Ale nedaří se mi najít žádného soukromníka, který by dal půjčku na směnku ve výši 1 000 000 Kč. Jsem v registrech a proto mě banka nic nedá. Prosím o rychlou a solidní pomoc. Mám 2 děti a chci, aby měli lepší život než mají teď. Jsem ochoten platit měsíční splátku 10 000 Kč. Najdu prosím solidního člověka, který mě pomůže a nesedře mě z kůže? Úroky ale respektuji. Chci se ze všeho vyplatit, začít nový život, splácet budu včas a poctivě. Už jsem ale několikrát naletěl podvodníkům. A přišel tak o několik tisíc korun za poplatky. proto předem už nedávám žádné kauce, jistiny ani poplatky. případně až po vyplacení celých 1 000 000 Kč jsem ochoten zaplatit za zprostředkování. Nabídněte půjčku pro nový začátek.

Petr Čuhel
Bydliště: Brno
Částka: 1 000 000 Kč
4 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#1

Můžeme vám dát půjčku 1 000 000 Kč pro nový začátek, ale vy by jste nám musel dát zástavu majetku v odhadní ceně od 1 500 000 Kč (nemovitost nemusí být vaše). Vše je poctivé, bez poplatku a bez směnek. Dokonce nám ani nemusíte dokládat zaměstnání nebo plat. Pokud máte zájem s námi začít nový život, tak mi prosím napište na pujcka-se-zastavou@seznam.cz. Děkuji a přeji vám hezký zbytek dne.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Pokud chcete začít opravdu nový začátek a nový život, tak zvažte insolvenci. Půjčky na směnku ve výši 1 000 000 Kč nejsou řešením. I pokud by se zde objevil investor, který by vám takovou sumu dal, tak to budete splácet do konce života. A žádný nový začátek nebude. Naopak s insolvencí máte šanci po 5 letech splácení začít od nuly. Po tuto dobu by jste měl k dispozici minimum peněz a většina by šla věřitelům. A následoval by skutečně nový život od nuly. Máte-li zájem, zanechejte mi zde zprávu. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#3

Bez zástavy 1 milion korun nenabízíme a ani nikdo jiný vám nenabídne. Pokud opravdu chcete začít žít od začátku, tak musíte přemluvit někoho z okolí, aby vám poskytl jeho nemovitost jako zástavu (neřešíme, že není vaše). V tom případě by jste s námi opravdu získal druhou šanci do života. Jsme slušní a poctiví poskytovatelé - neplatíte poplatky, žádné peníze předem a ani nepodepisujete směnky. Děkuji za promyšlení tohoto návrhu.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#4

Soukromník, pro kterého hledám klienty, by vám danou částku mohl poskytnout. ale jelikož 1 000 000 Kč dalece převyšuje jakékoliv maximální hranice, tak by jste musel poskytnout zástavu. Máte zájem o nový začátek života? S námi již do 7 dní. Děkuji, Michal Kohout.

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Mladá Boleslav