Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka pro matku na MD 50000 Kč, klidně i od lichváře (100% úrok)

Dobrý den, sháním půjčku na směnku ve výši 50 000 Kč. Jsem matka na MD s jedním dítětem a mé příjmy jsou 8600 Kč (doložitelné). Akceptuji vyšší úrok, dlouhou dobu splácení i 100% přeplacení. Takže možná by to šlo i od poctivého lichváře. Důležitá je momentálně rychlost poskytnutí, přednější než všechno ostatní dohromady. Bohužel nemám majetek do zástavy ani ručitele. Takže připadá jenom na směnku. Případně i od lichváře, ale za rozumných a slušných podmínek. Peníze potřebuji na splacení momentálních závazků, ale hlavně na rozjezd podnikání (banka mi vzhledem k MD nepůjčí). Neakceptuji ale jakýkoliv poplatek předem, ať už tomu říkáte "právní servis, pojištění úvěru, administrativní služby" atd.

Diana
Bydliště: Hradec Králové
Částka: 50000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý investor vám nabízí následující řešení

#1

Nejednejte s lichváři a nepodepisujte nic, čemu nerozumíte. Obraťte se na nás, poctivé investory. Na našich www naleznete všechny možnosti, jak se dostat k našim penězům. Schvalujeme i matky na MD a důchodce. Neschvalujeme pouze nezaměstnané a lidi v insolvenci.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Neberte si další závazky, neupisujte se lichvářům a nenechte se odírat od podvodníků. V dnešní situaci je již jen jediná cesta ven z dluhů - oddlužením. Jen s ním můžete začít nový život. Podrobnosti poskytnu na oddluzeni-cr@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Peníze se zástavou vám nabízí následující řešení

#3

Tato nabídka je určena úplně všem. Důchodcům, maminkám na MD, zaměstnancům, podnikatelům a i nezaměstnaným. Pokud máte RD nebo byt, tak vyplatíme až 70%. Domluvíme si individuální splátky, stanovíme úrokovou sazbu přesně na míru a přizpůsobíme se Vašim možnostem. Pokud jste si mysleli, že je vše ztraceno - není. Jsme zde ještě my: pujcka-se-zastavou@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Hradec Králové

Markéta Kuželková vám nabízí následující řešení

#4

Jsem žena na MD a do konce týdne musím vrátit 50000 Kč, jinak mi hrozí exekučním řízením. Peníze musím sehnat za každou cenu a přijmu i nabídky od lichváře s vysokým úrokem. Souhlasím i se směnkou, s naprosto čímkoliv. Podávala jsem žádosti, telefonovala na všechny různé směry, ale naprosto bezvýsledně. Protože nemám zaměstnání, tak mě nikde nepřijmou. Jsem v registru a nemám zástavu. Úrok nerozhoduje a vrátím i jednou tolik. Děkuji za nabídku, Markéta Kuželková.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marketa.kuzelkova@seznam.cz
Sídlo: Kladno

Iva Patáková vám nabízí následující řešení

#5

Jsem čerstvě matka na MD s dvojčaty. taky bych Vás chtěla poprosit, aby jste mi nabídli 50000 Kč na zařízení domácnosti. Vše se stalo velmi rychle a nestihla jsem nic připravit. Nyní musím rychle vybavit pokoje a jsem na to sama. Peníze si vezmu klidně i od lichváře, protože mi snad už ani nikdo jiný nic nedá.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Praha 9