Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka pro manžele na vyplacení exekuce a dluhu

Sháníme půjčku na vyplacení dluhu a exekuce. Poptáváme to jako manželé. Nikde nám samozřejmě nepůjčí, tak hledáme touto cestou. Náš příjem je cca 16000 Kč - 18000 Kč a splácet můžeme nanejvýš 2500 Kč. Nemáme čím ručit a poplatkům předem nevěříme. Děkujeme předem moc za případné nabídky. Potřebujeme 300000 Kč bez zástavy nemovitosti. Peníze ideálně vyplacené ihned! Poctivost a rychlost.

M. H.
Bydliště: Mělník
Částka: 300000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Naďa Burianová vám nabízí následující řešení

#1

Pokud máte nemovitost k zástavě, tak můžeme společně naleznout nějaké schůdné řešení. Dluhy zaplatíme za vás, exekuce vyplatíme. To že jste manželé je velikou výhodou.

Telefon: +420774273707
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 6

Finance vám nabízí následující řešení

#2

Ve vámi požadovaném rozmezí bychom pro vás měli rodinnou půjčku 30 000 Kč až 1 000 000 Kč pro manžele se zástavou nemovitosti. Peníze nám můžete kdykoliv vrátit bez sankcí, lze si domluvit odklad splátek atd. 100% poctivý investor. Peníze můžete využít na vyplacení exekuce. Bez dokládání účelu. Ihned peníze bez průtahů.

Telefon: 722214340
E-mail: neuveden
Sídlo: Kolín

Milan Kocián vám nabízí následující řešení

#3

Takové peníze Vám nikdo bez zástavy nepůjčí. Pokud jste ve velkých finančních problémech, můžete začít vše konečně řešit. A ne se jenom potácet od jednoho poplatku ke druhému. Můžeme Vám zařídit insolvenci, osobní bankrot nebo oddlužení. Na našich WWW stránkách naleznete více informací i informační dotazník - po vyplnění vás zdarma kontaktujeme.

Telefon: 720103104
E-mail: neuveden
Sídlo: Kolín

Volfová vám nabízí následující řešení

#4

Peníze od nás můžete mít už do 2 dnů od podpisu smlouvy u Vás na účtu. Lze žádat až do maximální výše 500000 Kč (samozřejmě se zástavou nemovitosti). Peníze jsou pro podnikatele, zaměstnance...ideální i pro manžele. Nevoláte na drahá placená čísla, neplatíte zálohy. Vše probíhá poctivě. Lze se s námi domluvit na konkrétních podmínkách.

Telefon: 773603226
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 10

Hajnová vám nabízí následující řešení

#5

Pokud je jeden z manželů podnikatel nebo OSVČ, tak může požádat o podnikatelský úvěr až do výše 300 000 Kč. Ke schválení budou potřeba osobní doklady a 2x daňové přiznání. U nás v žádném případě neplatíte poplatky. Veškeré vyřízení je zdarma. Při schvalování se posuzuje hrubý obrat, neposuzují se čisté příjmy. Takže jako podnikatel můžete být i ve ztrátě. Nabízíme všem bez rozdílu velmi rychlé vyplacení peněz na váš bankovní účet. Záznamy v registru neprověřujeme. Peníze jsou bez zástavy nemovitosti a bez ručitele. V případě schválení je zde i možnost bezplatného odkladu splátek. Pro více informací mě kontaktujte. Máte exekuce a dluhy, které potřebujete vyplatit? Peníze posíláme velice rychle.

Telefon: neuvedeno
E-mail: podnikatelske.pujcky@seznam.cz
Sídlo: Praha 5