Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka před výplatou - Ve zkušební době na HPP (15 000 Kč)

Akutně potřebuji 15000 Kč na vyplacení nebankovní půjčky. Ale jsem na HPP zkušební době. Takže nemůžu dostat normální půjčku před výplatou, která by to pokryla. Prosím Vás o pomoc a o půjčení 15 000 Kč. Do 10 ti dnů potřebuji splatit úvěr nebankovní firmě ve výši 8000. Poté musím uhradit dluh další společnosti - ve výši 7 000 Kč. Tedy dohromady bych potřebovala půjčku před výplatou ve výši 15 000 Kč, ale s tím, že jsem ve zkušební době na HPP. Byla jsem studentka, pobírala jsem 6000 Kč/měsíc. Úvěry jsem zvládala, splácela jsem poctivě. Měla jsem nárazově měsíc brigádu, za kterou mi stále nezaplatili 5000 Kč. S výdělkem jsem počítala a to mě postupně uvedlo do finanční tísně. Nyní nastupuji na HPP, kde budu brát 13 000 Kč/měsíc hrubého. Jsem ochotna přijmout jakoukoliv nabídku. Žádné exekuce nemám, nejsem v registru dlužníků, nemám žádný majetek. Pokud mi budete ochotni pomoct, kontaktujte emailem. Najde se řešení, jak mi dát 15 000 Kč i ve zkušební době na HPP?

Šárka Marková
Bydliště: Brno
Částka: 15000 Kč
3 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Jan Přeučil vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, mám na vás naprosto stejný dotaz, který jsem tady před vámi položil jiné žadatelce o půjčku před výplatou a která je rovněž ve zkušební době. A to - máte ve svém vlastnictví nějaký hodnotnější majetek? Například drahé vybavení obývacího pokoje (televize, rádi, Hi-Fi věže), drahé vybavení kuchyně, automobil...zkrátka cokoliv, co by věřitel mohl brát jako "ručení" oproti jeho penězům. je ovšem nutno počítat, že v případě žádosti o 15 000 Kč, by se muselo jednat o majetek v hodnotě 50 000 Kč a více. Děkuji mnohokrát za vaši odpověď a přeji příjemný den.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuveden
Sídlo: Hradec Králové

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#2

Naše podmínky ke schválení: doložitelný příjem ze zaměstnání, žadatel nesmí být nadmíru zadlužený, bez registru, bez ručitele, bez poplatku a vyplacení extrémně rychle. U vás je problém, že jste jako žadatel ve zkušební době. Pokud by u nás podal žádost například váš přítel, který by měl doložitelný plat a neměl dluhy, tak by jsme mu tyto peníze (15 000 Kč - 50 000 Kč) mohli schválit. Ale přímo vám bohužel pomoci neumíte. V případě, že by jste našla jiného žadatele, nech´t nás kontaktuje na emailové adrese lucie.brouckova@precerpano.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#3

Zaměstnancům, kteří mi doloží příjem alespoň 15 000 Kč, mohu zprostředkovat peníze od soukromého poskytovatele. Pokud by jste chtěli více než 100 tisíc, nebo by jste neměli zaměstnání (což se vztahuje i na zkušební dobu), tak budu vyžadovat ručení majetkem. Vyberte si půjčku před výplatou u nás a získejte peníze již do 7 dní. Děkuji, Michal Kohout.

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Mladá Boleslav