Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka peněz na vyplacení exekuce bez zástavy a poplatku

Prosím vás jsem v tíživé situaci a v exekuci, potřebuji peníze, abych jim to mohla uhradit. Jsem zaměstnána a jsem schopna měsíčně splácet 3000 Kč až 5000 Kč. Nemám žádné další výdaje v domácnosti, bydlím v rodinném domě u mých rodičů, kteří mají v pěstounské péči holčičku. Já sama vychovávám dceru, na kterou dostávám alimenty. Nechci a proto pokorně žádám jestli by se nenašel nějaký investor, který by mi pomohl z exekuce. Jsem spolehlivá a nemíním nic neuhradit, dluh nevznikl mou vlastní vinou. Klidně i osobní schůzku, aby jste věřili. Budu nesmírně vděčná, prosím, ozve se někdo? Já vím, doba je zlá a takových jak já je, ale budu si toho vážit a vlastně jen tomu dotyčnému budu navždy vděčná. Chci vás ale poprosit bez poplatku předem. Peníze na vyplacení exekuce potřebuji co nejdříve. Moc děkuji.

Jana Kachnová
Bydliště: Vsetín
Částka: 250000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Milan Kocián vám nabízí následující řešení

#1

Nabízím peníze všem lidem, kteří jsou v nouzi s nedostatkem peněz. Mohou žádati podnikatelé. Peníze jsou bez zástavy nemovitosti a vše řeším velmi rychle. Poplatek předem není vyžadován.

Telefon: 720103104
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 8

Bohatý Investor vám nabízí následující řešení

#2

Mám k dispozici peníze od investora, který je ochoten pomoci i problémovým klientům. K rychlejšímu jednání upřednostňujeme osobní setkání na naší pobočce. Další podmínky - bez registru, bez dokládání vašeho příjmu a bez vratných záloh apod. Pro schválení nás kontaktujte, třeba zde online přes internet - je to zdarma.

Telefon: 723353213
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 9

A3B S.r.o vám nabízí následující řešení

#3

Můžeme Vám nabídnout peníze se splatností až na 20 let a s odkladem splátek až na 3 měsíce. Budete tak mít dostatečně dlouhou dobu na to, aby jste si dala všechny své věci do pořádku. Vyplacení exekuce atd. Vyplňte příslušnou online žádost na našem webu a buďte takřka ihned kladně posouzena. Peníze jsou poskytovány bez poplatku předem. Férové podmínky pro všechny žadatele.

Telefon: +420773083200
E-mail: neuveden
Sídlo: Kladno

Soukromý Věřitel vám nabízí následující řešení

#4

Můžeme vám pomoci s vyplacení exekuce, pokud splníte všechny naše podmínky. - půjčky bez zbytečného papírování a dokládání. Schvalujeme žádosti až do výše 4 000 000,- Kč, ovšem vyšší sumy jsou pouze se zástavou nemovitosti. Máme v nabídce i nebankovní hypotéky do výše 10 000 000,- Kč. A v neposlední řadě i peníze pro začínající podnikatele na rozjezd jejich firmy. Pokusíme se pomoci naprosto každému žadateli bez rozdílu. Žádejte zdarma přes internet na našich internetových stránkách.

Telefon: 605958189
E-mail: neuveden
Sídlo: Brno

Zdeněk Holý vám nabízí následující řešení

#5

Dobrý den, měl bych zájem o úvěr na vyplacení exekucí a taky na podnikání. Může se mi prosím někdo ozvat s nějakou solidní nabídkou? Děkuji moc předem.

Telefon: 602234977
E-mail: zdenek.holych@seznam.cz
Sídlo: Praha 1